Robert Mazurek

Dziennikarz RMF FM, Robert Mazurek już wiele razy zasłynął z ciętych ripost, a w środowisku od lat uchodzi za bezkompromisową postać. Może dlatego też wielu polityków rezygnuje z wywiadów na żywo z Mazurkiem. Czoła stawił mu jednak Mikołaj Pawlak. To Rzecznik Praw Dziecka, który w konfrontacji z Mazurkiem został dosłownie „zaorany”. Dziennikarz na wizji wytknął mu poważne kłamstwo. Padły oskarżenia o fake newsa. Zobaczcie nagranie.

Robert Mazurek miażdży kolejnego gościa na antenie RMF FM

Grzegorz Schetyna, Rafał Trzaskowski, Piotr Gliński… gości, których zmiażdżył Robert Mazurek można wymieniać bez końca. Teraz do tej listy dopisany został Rzecznik Praw Dziecka, Mikołaj Pawlak, który został przyłapany przez Mazurka na kłamstwie i to na żywo!

  • Mikołaj Pawlak był gościem Roberta Mazurka na antenie RMF FM.
  • W pewnym momencie między dziennikarzem, a Rzecznikiem Praw Dziecka wywiązał się spór.
  • Chodziło o telefon zaufania dla dzieci i godziny funkcjonowania tejże infolinii.
  • Zarówno Pawlak i Mazurek szli w zaparte.
  • W pewnym momencie, dziennikarz nie wytrzymał i jednym, prostym ruchem udowodnił swojemu gościowi kłamstwo.

Ta zagrywka, to majstersztyk Roberta Mazurka

Najbardziej rozpoznawalny dziennikarz RMF FM, a także, nie bójmy się tego powiedzieć – jeden z najbardziej popularnych dziennikarzy w Polsce – znów zrobił show.

Tradycyjnie, jak każdego dnia (od poniedziałku do piątku), Robert Mazurek rozpoczął swój program punktualnie o godzinie 8:02. Nikt jednak nie spodziewał się, że lada moment zostaną odpalone aż takie fajerwerki. Mazurek sprowadził na ziemię swojego gościa i na oczach setek tysięcy słuchaczy wykpił go, zarzucając sianie fake newsów.

Wszystko możecie zobaczyć na nagraniu, które publikujemy na końcu naszego tekstu. W pewnym momencie, między Mazurkiem, a Pawlakiem wywiązał się ostry spór. Zapanował dość spory słowotok, w którym słuchacze niewiele mogli zrozumieć. Sedno sprawy było jednak takie, że Pawlak upierał się, że telefon zaufania dla dzieci czynny jest całodobowo, a Robert Mazurek twierdził zupełnie coś innego.

[irp]

Wobec nieustępliwości Rzecznika Praw Dziecka, Robert Mazurek sięgnął po telefon komórkowy. Po chwili wykręcił numer na infolinię i… odezwała się automatyczna sekretarka, przekazująca godziny otwarcia infolinii. Po chwili Mazurek spuentował wszystko hasłem, że jego gość, Rzecznik Praw Dziecka, tworzy fake newsy. Pawlak próbował się jeszcze bronić, ale na nic to się zdało. Został ośmieszony na żywo, słuchany w RMF FM przez setki tysięcy Polaków.

https://twitter.com/i/status/1336590482504380417

[irp]

Zobacz również: