Paulina holtz

Najdłużej emitowany serial w Polsce, jakim bez wątpienia jest „Klan” ciągle „grzeje” widzów. Podobnie, jak i aktorzy, którzy dzięki tejże produkcji wypłynęli na głębokie wody. Jedną z nich jest Paulina Holtz, czyli serialowa Agnieszka Lubicz. Obecna na planie „Klanu” od 1997 roku, a od kilku lat także na Instagramie, gdzie zwróciła właśnie na siebie uwagę nową fryzurą.

Paulina Holtz z „Klanu” wygląda niczym nastolatka!

Takie komentarze możemy znaleźć pod najnowszym zdjęciem, które Paulina Holtz zdecydowała się wrzucić na swojego Instagrama. Od razu zauważamy na nim nowe uczesanie gwiazdy serialu „Klan”. Paulina Holtz zaprezentowała się w dwóch kucykach, a fani obsypują ją komplementami. Padają stwierdzenia, że wygląda, jak Pippi Langstrump czy nastolatka. Nie ma co ukrywać, że w takiej fryzurze, rzadko widuje się dorosłe kobiety. Dlatego warto docenić odwagę Holtz. 

[irp]

Wiemy też, skąd Paulina Holtz zaczerpnęła pomysł na taką fryzurę. Zainspirowała ją do tego… córka. „Córeczko przynieś mi gumkę do włosów” – zagaiła do swojej córki Holtz, a ta zamiast jednej gumki, przyniosła dwie. I pomysł na młodzieżowe kucyki zrodził się sam.

Jak widać, Paulina Holtz mimo pandemii koronawirusa tryska humorem. Należy to docenić, że gwiazda „Klanu” potrafi odnaleźć się w tak trudnych czasach i zarażać dobrym humorem innych. Doceniają to jej fani na Instagramie, gdzie aż roi się od pozytywnych komentarzy.

„I zamiast Pani Pauliny jest panna Paulinka. Jak miło. Bardzo sympatyczne zdjęcie. Działa kojąco na nerwy”, „Twarzyczka jak nastolatki”, „Bardzo uroczo”, „Uwielbiam za ten dystans do siebie” – czytamy w komentarzach internautów.

[irp]

Zresztą to nie pierwszy raz, kiedy Paulina Holtz postanowiła pokazać swoją „codzienną” twarz. Zobaczcie na pozostałe zdjęcia, które znaleźliśmy na jej koncie w mediach społecznościowych. Dystans do siebie? To mało powiedziane!

[irp]

Zobacz również: