Telewizja Polsat

Prawdopodobnie wielu widzów przyjmie tę wiadomość z dużym rozczarowaniem. Wszystko wskazuje na to, iż jeden z najpopularniejszych programów stacji Polsat zniknie z naszych ekranów. Dlaczego Nina Terentiew podjęła tak szokującą decyzję?

Władze telewizji Polsat musiały zareagować

Niewątpliwie „Taniec z Gwiazdami” cieszy się ogromną popularnością w naszym kraju. Świadczy o tym chociażby liczba wyemitowanych edycji show. Również 11. odsłona „TzG” cieszyła się sporym zainteresowaniem wśród widzów telewizji Polsat.

Warto również wspomnieć o tym, iż popularne show wykreowało wiele gwiazd. Z pewnością tym, którzy przed występem w programie byli ledwo rozpoznawanymi celebrytami, dało sporą popularność. Niestety najnowsze wieści zasmucą wielbicieli hitu stacji Polsat. Okazuje się, że prawdopodobnie „Taniec z Gwiazdami” zniknie z naszych ekranów.

Bez dwóch zdań, fani tanecznego formatu zastanawiają się z jakiego powodu dyrektor programowa Nina Terentiew podjęła tak zaskakującą decyzję. Zdaniem mediów, władze stacji Polsat zdecydowały się zrezygnować z emisji kolejnej edycji show z powodu obecnej sytuacji w kraju. O co konretnie chodzi?

[irp]

Szalejąca na świecie epidemia sprawiła, iż niczego nie mozemy być do końca pewni. Bardzo dobrze zdaje sobie z tego sprawę wspomniana Terentiew. „Dyrektor stacji Nina Terentiew boi się ryzykować, bo sytuacja związana z koronawirusem jest niepewna. Szefowa woli postawić na pewne formaty, które wcześniej zostały nagrane i nie są puszczane na żywo” – twierdzi informator popularnego magazynu. 

Prawdopodobnie włodarze telewizji nie chcą powtórki z 11. edycji tanecznego show. Przypomnijmy, że dużo nie brakowało, aby ta edycja programu „Taniec z gwiazdami” nie została w ogóle dokończona. Dlaczego? Najpierw „TzG” wstrzymano z powodu lockdownu, a później regularnie któryś z uczestników przebywał na kwarantannie lub izolacji z powodu koronawirusa.

Będziecie tęsknić za popularnym show stacji Polsat? A może uważacie, że Nina Terentiew, rezygnując z kolejnej serii lubianego show, postąpiła rozsądnie? Szkoda Wam Krzysztofa Ibisza i Pauliny Sykut-Jeżyny, którzy stracą stały dochód? Czekamy na Wasze opinie. 

Źródło: Super Express

[irp]

Zobacz również: