Telewizja Polsat

Prawdopodobnie wielu widzów przyjmie tę wiadomość z dużym rozczarowaniem. Wszystko wskazuje na to, iż jeden z najpopularniejszych programów stacji Polsat zniknie z naszych ekranów. Dlaczego Nina Terentiew podjęła tak szokującą decyzję?

Władze telewizji Polsat musiały zareagować

Niewątpliwie „Taniec z Gwiazdami” cieszy się ogromną popularnością w naszym kraju. Świadczy o tym chociażby liczba wyemitowanych edycji show. Również 11. odsłona „TzG” cieszyła się sporym zainteresowaniem wśród widzów telewizji Polsat.

Warto również wspomnieć o tym, iż popularne show wykreowało wiele gwiazd. Z pewnością tym, którzy przed występem w programie byli ledwo rozpoznawanymi celebrytami, dało sporą popularność. Niestety najnowsze wieści zasmucą wielbicieli hitu stacji Polsat. Okazuje się, że prawdopodobnie „Taniec z Gwiazdami” zniknie z naszych ekranów.

Bez dwóch zdań, fani tanecznego formatu zastanawiają się z jakiego powodu dyrektor programowa Nina Terentiew podjęła tak zaskakującą decyzję. Zdaniem mediów, władze stacji Polsat zdecydowały się zrezygnować z emisji kolejnej edycji show z powodu obecnej sytuacji w kraju. O co konretnie chodzi?

ZOBACZ!  Widzowie programu "Rolnik szuka żony" nie kryją oburzenia. Uczestnik posunął się za daleko

Szalejąca na świecie epidemia sprawiła, iż niczego nie mozemy być do końca pewni. Bardzo dobrze zdaje sobie z tego sprawę wspomniana Terentiew. „Dyrektor stacji Nina Terentiew boi się ryzykować, bo sytuacja związana z koronawirusem jest niepewna. Szefowa woli postawić na pewne formaty, które wcześniej zostały nagrane i nie są puszczane na żywo” – twierdzi informator popularnego magazynu. 

Prawdopodobnie włodarze telewizji nie chcą powtórki z 11. edycji tanecznego show. Przypomnijmy, że dużo nie brakowało, aby ta edycja programu „Taniec z gwiazdami” nie została w ogóle dokończona. Dlaczego? Najpierw „TzG” wstrzymano z powodu lockdownu, a później regularnie któryś z uczestników przebywał na kwarantannie lub izolacji z powodu koronawirusa.

Będziecie tęsknić za popularnym show stacji Polsat? A może uważacie, że Nina Terentiew, rezygnując z kolejnej serii lubianego show, postąpiła rozsądnie? Szkoda Wam Krzysztofa Ibisza i Pauliny Sykut-Jeżyny, którzy stracą stały dochód? Czekamy na Wasze opinie. 

Źródło: Super Express

ZOBACZ!  Spektakularne odejście gwiazdy TVP. Wiemy co dalej z lubianym serialem

Zobacz również: