Krzysztof Rutkowski

Bez wątpienia Krzysztof Rutkowski od wielu lat budzi kontrowersje. Wydaje się, że ludzie przywykli już do jego oryginalnego wizerunku i sposobu bycia. Jednak to co ostatnio zrobił znany detektyw wywołało lawinę ostrych komentarzy. Zdziwieni internauci zastanawiają się dlaczego celebryta ośmiesza własne dziecko.

Krzysztof Rutkowski zamieścił kontrowersyjne zdjęcie

Bez wątpienia detektyw Rutkowski to jedna z najbarwniejszych postaci polskiego show-biznesu. Właściciel agencji detektywistycznej chętnie dzieli się z wielbicielami swoim życiem prywatnym. Świadczą o tym liczne zdjęcia, które możemy odnaleźć na Instagramie celebryty.

Nie inaczej było tym razem. Krzysztof Rutkowski kolejny raz odniósł się do swojego życia prywatnego na popularnym portalu społecznościowym. Detektyw uczynił to w związku z urodzinami swojego dziecka. 

Detektyw Rutkowski zaprezentował zdjęcie, na którym pozuje ze swoim 8-letnim synem. Z pozoru zwykła fotografia ojca ze synem. Jednakże internauci zwrócili uwagę na jeden szczegół.

[irp]

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Krzysztof Rutkowski (@detektywkrzysztofrutkowski)

Okazuje się, że tym co przykuło wzrok użytkowników Instagrama było obuwie chłopca. trzeba przyznać, że jest ono dość oryginalne jak na 8-latka. Krzysztof Junior ma na sobie wyraźnie za duże pomarańczowe buty.

[irp]

Wiele osób zaczęło się zastanawiać, czy Krzysztof Rutkowski musiał opublikować takie, a nie inne zdjęcie swojego syna. Pojawiły się głosy, że w ten sposób detektyw ośmieszył swoje dziecko. „Jak można dziecko wsadzić w takie buty, obciach na całego, jego mina mówi wszystko jaki jest szczęśliwy … i naturalnie na Instagram … Kszysiek kasuj to zdjęcie zanim zrobisz chłopakowi jeszcze wiecej krzywd”, „Z dziecka pajaca robi takie dyby za duże mu ubrać”, „Szkoda tylko dziecka ze musi brać udział w tej komedii. Takie buty to się zakłada na bal przebierańców i to raczej nie dzieciom” – komentowali zbulwersowani fani.

Tradycyjnie i sam Krzysztof Rutkowski stał się obiektem ironicznych komentarzy. Tym razem internauci mieli ubaw z oryginalnej fryzury celebryty. „K… człowieku, jak Ty robisz ta fryzurę ? Trzymasz łeb w pojemniku cała noc czy coś”, „Fryzur żeś se panie jeb…ł na kilometr w górę” – żartowali sobie użytkownicy Instagrama.

A Wy co sądzicie na temat wyglądu mężczyzny? Uważacie, iż nie dosć, że detektyw Rutkowski sam wygląda śmiesznie, to jeszcze ośmieszył własne dziecko?

[irp]

Zobacz również: