Biedronka

Takich promocji dawno nie było! Biedronka kolejny raz pokazuje, że znakomicie radzi sobie na polskim rynku handlu. Dzięki czemu może pozwolić sobie na spore rabaty dla klientów. Tak jest tym razem, a dla wielu tysięcy Polaków będzie to idealna okazja, aby zaoszczędzić nieco grosza i zrobić już zapasy na Święta Bożego Narodzenia. Przyglądamy się promocjom Biedronki i sprawdzamy, co warto zakupić od poniedziałku, 7 grudnia do niedzieli, 13 grudnia włącznie lub – co ważne – do wyczerpania zapasów.

Biedronka rusza ze świątecznymi promocjami

Choć do świąt pozostały ponad dwa tygodnie, to w coraz większej liczbie miejsc zauważamy już ozdoby Bożonarodzeniowe czy produkty, kojarzące się typowo ze świętami. Biedronka postanowiła zaskoczyć klientów promocjami, dzięki który możemy wypatrywać już świątecznych zapasów. 

Pierwsze, co rzuca się w oczy, to świąteczne zestawy kosmetyków, które mogą posłużyć jako idealny prezent dla najbliższych. Sieć Jeronimo Martins wystawiła je w ramach promocji „drugi produkt 50% taniej”. To jednak nie wszystko, a można i rzec, że dopiero początek tego, co przygotowała w okresie przedświątecznym Biedronka.

ZOBACZ!  Poseł PiS po śmierci żony zwrócił się z wzruszającym apelem

Na półkach portugalskiego marketu znajdziemy także przecenioną margarynę Kasię. Kostka 500 g kosztować będzie o 37% taniej, czyli dokładnie 2,49 zł. Z kolei Masło Polskie z Mlekovity wystawione zostało w ramach akcji „kup 2 i zapłać mniej”. W tym przypadku, przy zakupie dwóch kostek masła, cena za jedną wyniesie 3,49 zł, co oznacza promocję aż o 82%. 

Jeszcze ciekawiej wygląda promocja na schab wieprzowy bez kości pakowany próżniowo z Krainy Mięs. Biedronka przeceniła go o 47% i kosztuje teraz 8,99 zł za kilogram. Co warte podkreślenia, oferta ta nie będzie obowiązywała aż do 13 grudnia, jak poprzednie, lecz tylko do 9 grudnia. Warto się pospieszyć – nie tylko ze względu na krótki czas promocji, ale też na fakt, że może cieszyć się olbrzymim zainteresowaniem, a w regulaminie zawarto także klauzulę „do wyczerpania zapasów”.

W nowej gazetce Biedronki znajdziemy także promocje na owoce, słodycze czy napoje. To jednak wciąż nie wszystko, więc jeśli jesteście zainteresowani szczegółami, kliknijcie po prostu w ten link.

ZOBACZ!  Łukaszenka zwrócił się do Polaków. Zaskakujące słowa o wyborach i Tusku

Zobacz również: