Olaf Lubaszenko

Znany i lubiany aktor Olaf Lubaszenko znalazł się w orbicie zainteresowań plotkarskich portali, po tym, jak na swoim Instagramie opublikował zdjęcie, na którym, na pierwszy rzut oka ciężko go poznać. Co się dzieje z Lubaszenką? Pytają niektórzy, a portale plotkarskie snują domysły. Mamy odpowiedź.

Olaf Lubaszenko ma problemy ze zdrowiem?

Kilka lat temu, w programie Tomasza Lisa, Olaf Lubaszenko zdecydował się szczerze opowiedzieć o swoich problemach zdrowotnych – z nadwagą. Aktor przyznał, że ma kilkadziesiąt kilogramów nadwagi i nie dziwi go, że na ulicy ktoś krzyknie za nim „grubas”.

„Otyłość jest poważną dysfunkcją, a nawet chorobą i tutaj żarty się kończą. To nie jest powód do żartów, to nie wynika z zaniedbania, tylko z zespołu powodów. Przez zaniedbanie można przytyć 1 kg, a nie 40” – mówił wówczas o swojej sytuacji Olaf Lubaszenko.

Teraz jednak Lubaszenko jest nie do poznania. Po jego tuszy nie zostało już praktycznie nic. Aktor schudnął kilkadziesiąt kilogramów, a swoją metamorfozą pochwalił się w mediach społecznościowych. Lawinowo ruszyły też domysły fanów i plotki, czy nagła utrata wagi wiążę się z jakimiś problemami zdrowotnymi? 

Okazuje się, że nie. „Aktor postanowił jednak zawalczyć o siebie. Olaf Lubaszenko rozpoczął batalię nie tylko z depresją, ale też z nadwagą. Efektem ciężkiej pracy okazało się zrzucenie 80 kg” – czytamy na portalu o2.pl. Zresztą wystarczy spojrzeć samemu na poniższe zdjęcie. Lubaszenko zmienił się nie do poznania. Zmienił się, bez dwóch zdań, na lepsze.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Olaf Lubaszenko (@lubaszenkoo)

To nie jedyna fotka, którą Lubaszenko zamieścił na swoim Instagramie. Możemy podziwiać go też na innych ujęciach. I trzeba przyznać, że Olaf Lubaszenko pokazał, że jak się chce, to można. Niesamowita metamorfoza i walka nie tylko o swoje zdrowie, ale przede wszystkim życie, bowiem otyłość i depresja to choroby, które potrafią bardzo mocno szargać ludzką psychiką.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Olaf Lubaszenko (@lubaszenkoo)

Jak widać, Lubaszenko jest w znakomitym nastroju. Oby tak dalej Panie Olafie! Czekamy na kolejne filmy z Pana udziałem.

Zobacz również: