Instagram

Anita Sokołowska zdradziła, gdzie spędza swój wolny czas. Aktorka deklaruje, że jest to jej „miejsce na ziemi”. Miejsce wygląda bogato, ale i niepozornie na pierwszy rzut oka. Niezapomniany klimat prosto spod Warszawy uwiódł nie tylko ją.

Anita Sokołowska wrzuciła na swojego Instagrama serię zdjęć przedstawiających jej ulubione miejsce do odpoczynku. Jest to folwark z podwarszawskiej miejscowości Badowo-Kłody. Aktorka bardzo chwali sobie spędzanie wolnego czasu właśnie w tym miejscu, co opisała właśnie w jednym z postów.

ZOBACZ TEŻ: Tak mieszka Beata Kozidrak. Luksus jakiego dawno nie widzieliście

To miejsce już znacie, dość często o nim tu wspominam, Tu odpoczywam, spaceruje, wysypiam się, jem pyszności przygotowane przez mistrzynię kuchni – Panią Małgosię, w lecie pływam w stawie, jesienią zbieram grzyby i oglądam super przedstawienia grane przez „Teatr Badów” i tylko 40 minut o Warszawy… Mój kochany Badów… – pisze aktorka

[ngg src=”galleries” ids=”21″ display=”basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ display_view=”default”]

Nie tylko Anita Sokołowska jest zachwycona folwarkiem

Warto dodać, że folwark Badowo ma już swoje lata i przede wszystkim swoją historię. Miał ona okazję „zagrać” w filmie. Produkcja w reżyserii T. Koneckiego i A. Saramonowicza pt. „Testosteron” ukazała się w 2007 roku, folwark „zagrał” w nim rolę podwarszawskiego domu weselnego.

NIE PRZEGAP: Oliwia Bieniuk pokazała, jak mieszka. Córka Anny Przybylskiej ma gust!

Ponadto miejsce nie urzekło jedynie producentów komedii. Kilka dni temu folwark Badowo mogliśmy oglądać u Roberta Makłowicza. Jak bowiem wiemy jeden z ostatnich odcinków na jego kanale był kręcony właśnie tam.

Co więcej folwark reklamuje się na swojej stronie, że to miejsce odwiedzają inne znane osoby. Między innymi Mateusz Janicki czy Piotr Bikont. Nic tylko odwiedzić Badowo.

Zobacz również: