foto: Agencja Filmowa Telewizji Polskiej

Obserwowanie dorastających gwiazd polskiego show biznesu to jedna z ulubionych rozrywek internautów. Zwłaszcza, jeśli cieszą się one ogromną sympatią. Tym razem uwaga skupiła się na Zosi z Rodzinki.pl. Emilia Dankwa wygląda zupełnie inaczej.

Całkiem niedawno największą popularnością cieszyła się Oliwia Bieniuk, córki sławnej aktorki Anny Przybylskiej. Zainteresowanie osobą nastolatki nie wynikało tylko z niedawno obchodzonej już 6. rocznicy śmierci mamy, ale przede wszystkim faktem, iż w tym roku ukończyła ona 18 lat. [CZYTAJ WIĘCEJ]. Uwaga jednak skupia się na wielu młodych gwiazdach. Największą zaś aprobatę uzyskują najnowsze zdjęcia tych najmłodszych, a zawłaszcza tych, których w mediach ostatnio brak.

Taką osobą się właśnie Emilia Dankwa, znana głównie z roli Zosi, przyjaciółki Kacperka Z serialu Telewizji Polskiej Rodzinka.pl. Kiedy dostała rolę miała zaledwie 6 lat, od tej pory zagrała w kilku serialach i filmach. Choć jej filmografia jest jeszcze krótka, z pewnością jeszcze się wydłuży.

Emilia Dankwa na Instagramie

Od zakończenia serialu nastolatka coraz mniej udziela się w mediach. Jest za to bardzo aktywna na portalach społecznościowych. Między innymi na Instagramie. 15-nastolatka jest na portalu już od dłuższego czasu i regularnie dzieli się tam swoimi zdjęciami. Jednak to ostatnie zdjęcie najbardziej zaskoczyło internautów. Mała wygadane Zosia wyrosła na na prawdę piękną nastolatkę.

Zobacz również: