AliExpress na naszym rynku zagościło już na dobre. Bez względu na to czy regularnie korzystasz z chińskiego serwisu czy trzeba ci trochę więcej przekonania ten tekst będzie dla ciebie. 

AliExpress jest portalem, do którego gro ludzi ma sceptyczne podejście. Co jest całkiem słusznym podejściem, bowiem Ali nie bez powodu jest okryte złą sławą pod względem procentu paczek, które do odbiorców docierają.

Choć warto dodać, że ostatnimi czasy władze Ali postarały się o to, aby zminimalizować problemy tej kwestii. Pomocnym jest też fakt, iż w bardzo prosty sposób można zareklamować brakujący towar. Zaś zwrot pieniędzy jest ekspresowy, bowiem w takich przypadkach interweniuje bezpośrednio władze strony.

AliExpress – co kupić?

[ngg src=”galleries” ids=”17″ display=”basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ display_view=”default”] 

To już wszystkie nasze propozycje. Wybieraliśmy randamowe aukcje AliExpress. Wszystkie te produkty możemy znaleźć w przeróżnych wersjach i kolorach. Tylko trzeba trochę „pogrzebać” na stronie. Są to rzeczy, których cena mieści się w granicach od 5 do 10-12 złotych. Wiadomo – minusem jest fakt, iż na każdą z tych rzeczy będzie trzeba trochę poczekać. Jednak przypomnijmy; to są gadżety. Mogą się nam przydać, nieraz ułatwić życie, lecz bez nich też się obejdziemy ten miesiąc czy dwa.

Dajcie znać jakie Wy macie podejście do chińskiego sklepu internetowego. I jakie produkty z naszej listy przekonały Was do siebie. Miłych zakupów!

Zobacz również: