fot. Interia Film

Dariusz Gnatowski odszedł 20 października. Dzisiaj odbyła się uroczystość pożegnalna słynnego aktora. Pogrzeb zachowano w kameralnym gronie, nie zabrakło jednak jego fanów, a także znajomych z „branży”.

Dariusz Gnatowski odszedł zaledwie 2 tygodnie temu. Wówczas pisaliśmy na temat przyczyny śmierci znanego głównie z postaci Arnolda Boczka aktora. Ze względu na ostatni czas, wielu spekulowało, iż miał on koronawirusa. Jednak potwierdzone informacje na ten temat do mediów dotarły późno. Ponadto gro ludzi neguje wiarygodność tych doniesień. Gnatowski odszedł w wieku 59 lat, a już od lat zmagał się z cukrzycą i podupadał na zdrowiu.

Wczoraj, tj. 3 listopada odbyła się uroczystość pogrzebowa aktora. Pogrzeb odbył się na cmentarzu Podgórskim w Krakowie. Przypomnijmy, że Gnatowski urodził się w Rudzie Śląskiej, a wychował w Zabrzu. Jednak już w wieku 20 lat przeprowadził się do Krakowa, gdzie ukończył szkołę teatralną.

W TEMACIE: Zmarł Dariusz Gnatowski. Wiemy jaki był powód śmierci słynnego aktora „Świata według Kiepskich”

Dariusz Gnatowski – rodzina i fani żegnają aktora

Na uroczystości pogrzebowej Gnatowskiego pojawiło się sporo osób. Prócz rodziny i znajomych aktora, pojawiło się sporo jego fanów, a także znajomych z branży. Jak zrelacjonował portal film.interia.pl [kliknij fotorelację poniżej] wczoraj pojawił się też między innymi Artur Dziurman. Aktorzy mogli się spotkać nie tylko na planach filmowych czy deskach teatru, ale i w szkole. Bowiem Dziurman ukończył tę samą krakowską szkołę teatralną.

[ngg src=”galleries” ids=”16″ display=”basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ display_view=”default”] 

ZOBACZ TEŻ: Gnatowski wyznał to kilkanaście dni przed swoją śmiercią. Nie zdążył powiedzieć nic więcej

Zobacz również: