Katarzyna Zielińska na jednym nagraniu z Bradem Pittem? Czy to żart? bez względu na wszystko nagranie cieszy się ogromną sympatią internautów. Zobaczcie sami.

TikTok to ostatnio jeden z najpopularniejszych serwisów społecznościowych. Spokojnie można powiedzieć, że dla twórców tego specyficznego portalu rok 2020 okazał się być nie tyle łaskawy, co „obfity”. Czas pandemii był czasem największego rozkwitu tej strony. Co więcej okazuje się, że obecnie prościej jest znaleźć kogoś kto ma konto na TikToku, niż kogoś, kto go nie założył. Co więcej w te rozrywkę najbardziej „wkręciły się” polskie gwiazdy. A jedną z nich jest właśnie Kasia Zielińska.

Katarzyna Zielińska i Brad Pitt na jednym nagraniu

Katarzyna Zielińska opublikowała właśnie na swoim Instagramie bardzo ciekawy wpis. Przyciągnięci zdjęciem jednego z najlepszych aktorów na świecie – Bradem Pittem – nie mogliśmy pominąć tego nagrania. I jak widać intuicja nas nie zawiodła.

Jeśli śledzicie Internet z pewnością obiło Wam się o uszy pewne nagranie z udziałem Jennifer Aniston i właśnie Brada Pitta. A jest to wycinek niedawnej relacji na żywo z aktorami, która również pojawiła się na Instagramie. Fragment, w którym Jennifer Aniston komplementuje aktora obiegł cały świat. A tzw. przeróbek z nim była niezliczona ilość.

Taką właśnie „przeróbkę” postanowiła stworzyć i Katarzyna Zielińska. Oczywiście nagranie miało być utrzymane w konwencji zasad TikToka i zwykłego humoru. Aktorka wykorzystała do tego dość popularna technikę dla użytkowników TikToka, a mianowicie podłożenie głosu. W efekcie otrzymaliśmy nagranie Kasi i Brada, kiedy to ona prawi mu komplementy głosem Jennifer.

Fani aktorki byli zachwyceni nagraniem. Posypały się komentarze i charakterystyczne czerwone serduszka. Nie ukrywamy, że Nas też to całkiem rozbawiło. A Was?

„Katarzyna You did a lot better than Jennifer” – pisała jedna z obserwatorek.

Zobacz również: