Jessica Mercedes po ostatnich,niezbyt przyjemnych wydarzeniach związanych z jej marką Veclaim postanowiła wprowadzić w swoim życiu mała zmianę. Jak zareagowali na to jej fani?

Jessica Mercedes Kirschner, bardziej znana jako po prosto Jess jest dosyć popularną i lubianą blogerką modową. Jest także youtuberką, a od dłuższego czasu prowadzi swoją własną firmę Veclaim. Od niedawna prowadzi także biznes związany z marką MOIESS, która produkuje stroje kąpielowe.

Jak się ostatnio okazało sprawy biznesowe nieco przerosły Jessicę. W mediach wybuchła afera dotycząca zdjęć, które udostępnili internauci. Było widać na nich metki chińskiej firmy Fruit of thr Loom, co było sporym zaskoczeniem i zawodem dla jej klientów, wiedząc jednocześnie, iż blogerka zapewnia na swojej stronie, iż ubrania jej firmy są w 100% produkowane w Polsce.

Afera jednak dobiegła końca. Kryzys związany ze spadkiem sprzedaży firmy również zażegnany. Jak było naprawdę? – tego prawdopodobnie już nigdy się nie dowiemy. Od Jessici część obserwatorów odeszła, lecz ci najwierniejsi fani zostali, a ona sama wydaje się już o wszystkim zapomniała.

Jessica Mercedes zmienia swój wygląd

Dla niektórych nie jest to wielka zmiana, dla innych jednak tak. Jessica Mercedes pochwaliła się na Instagramie nową fryzurą, czym wywołała spore zaskoczenie wśród swoich fanów. Mówią, że jeśli kobieta zmienia fryzurę, to oznacza, że zaczyna nowy etap w swoim życiu. Ile w tym prawdy? – nie wiadomo.

Prawdą jest natomiast, że w życiu Jessici ostatnio sporo się działo. Blogerka nie ma jeszcze trzydziestki, a już dosyć wysoko plasuje się na polskim rynku odzieżowym. Jak wspomnieliśmy ostatnio nie miała ona łatwo, jednak jak sama mówi, dzięki wsparciu bliskich osób oraz swoich najwierniejszych fanów wychodzi na prostą.

Fani potraktowali wpis blogerki raczej jako element kontentu jaki tworzy, niżeli jako wielki przełom. Zdarzały się jednak nieliczne komentarze na temat „nowej Jessici”, o której i ona sama wspomniała w opisie pod zdjęciem. Suma sumarum – według fanów – nowa fryzura bardzo jej pasuje i podkreśla dziewczęcą urodę. Ona z kolei twierdzi, że wygląda trochę jak członkini zespołu ABBA z lat. 70. Prawda to? Oceńcie sami.

Zobacz również: