Anna Mucha
Fot. Instagram Anny Muchy

Anna Mucha to znana i lubiana aktorka, która występuje chociażby w serialu „M jak miłość”. Jakiś czas temu plotkarskie portale żyły jej rzekomym powrotem do Kuby Wojewódzkiego, co de facto okazało się bujdą na resorach. Tym razem jednak Mucha znów wróciła na nagłówki, a wszystko z powodu odważnego zdjęcia, które wylądowało na jej Instagramie.

Anna Mucha potrafi kusić, jak mało kto

Spędzilibyśmy chyba kilka godzin, wymieniając wszystkie filmy, seriale, a także sztuki teatralne, czy dubbingi, w których udział wzięła Anna Mucha. Dlatego też pomińmy ten element, bowiem gwiazda jest tak rozpoznawalna, że praktycznie każdy, nawet niedzielny widz wie, że Muchę spotkać można dosłownie wszędzie, a w ostatnim czasie także w licznych spotach reklamowych. 

Nic jednak nie wywołuje aż tak dużych emocji, jak to, co dzieje się na jej Instagramie. Anna Mucha przyzwyczaiła już swoich fanów i nie tylko do tego, że potrafi być odważna, jak mało kto. Doskonale wie, jak podgrzać atmosferę wokół własnej osoby, by nie użyć mocniejszych słów. Odważne zdjęcia, czy to od przodu, od tyłu, czy nawet od boku – na profilu Muchy możemy znaleźć ich pełną gamę.

Własnie dodała kolejną fotkę i kolejny raz postanowiła „zabawić” się ze swoimi fanami. Anna Mucha oddała się wiernie relaksowi, a konkretniej rzecz ujmując, kąpieli topless w basenie. Z tej okazji ktoś pstryknął jej też fotkę. Z tym, że gwiazda postanowiła zasłonić swoje wdzięki… emotikonami kaczuszek. Zresztą zobaczcie sami.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

chciałam się tylko pochwalić jakie pyszne tiramisu jadłam 😎 no to jadłam 😜

Post udostępniony przez Anna Mucha (@taannamucha)

Na post błyskawicznie zareagowali fani. Komentarze i serduszka (reakcja „lubię to” na Instagramie) posypały się w iście lawinowym tempie. Jedna z fanek zdecydowała się nawet na małą grę słowną, a patrząc po tym, jak wiele polubień zebrał ten komentarz, trafiła w dziesiątkę. „Ciekawe, czy poszło w kaczuszki” – napisała, widząc Annę Muchę jedzącą tiramisu.

Zobacz również: