Kamperem w świat. Coraz częściej wybieramy podróże kamperem. Po wybuchu epidemii i spędzenia długiego czasu w domach, pragniemy odetchnąć świeżym powietrzem. Większość z nas wybiera tę opcję, ponieważ na lotniskach może być jeszcze niebezpiecznie. 

Podróż kamperem jest dobrym rozwiązaniem dla ludzi, którzy uwielbiają przygody, dużo zwiedzania poczucie wolności. Wiele osób wybierających się w taką podróż zainspirowała się różnymi książkami oraz blogami podróżniczymi. Mówi się, że jak raz spróbujesz to przepadniesz, i tak już zostanie.

Wspomnienia i pamiątki

Po takich przygodach, dużo z nas zaczyna prowadzić bloga, opisuje swoje przygody, odczucia i tak zachęca innych do takich podróży. Wywołujemy zdjęcia i kupujemy mapy, na których zaznaczamy miejsca przez nas odwiedzone. Niesamowite wspomnienia!

Takie wyjazdy są niesamowite, gdy wyruszysz w podróż dookoła świata. Poznajemy wiele niepowtarzalne i pięknych miejsc. Coraz częściej wybieramy w pierwszej kolejności do zwiedzania naszą piękną Polskę. Wiele z nas nie miała pojęcia o miejscach, które mamy „pod nosem”, a często są one równie wspaniałe.

które miesiące najlepiej wybrać?

Każda pora roku jest, tak naprawdę dobra. Zależy od miejsca, do którego chcemy pojechać i od tego co chcemy zobaczyć. Są miejsca, które wyglądają pięknie latem jak i zimą. Jednak większość wybiera podróże w cieplejsze miesiące.

W kamperze jak w mini mieszkaniu

Kamper jest jak malutkie mieszkanko, które wszędzie możesz zabrać, znajduje się w nim wszystko co potrzebne do dobrego i wygodnego funkcjonowania. Mamy w nim prysznic, ubikacje, mini kuchnie, wygodne łóżka. Pola kempingowe są bardzo dobrze dopasowane do  każdego z nas. To czego czasem nam brakuje podczas podróży, np. długiego prysznica czy większego prania. Mamy gdzie porządnie odpocząć czy zrobić grilla.

Naprawdę warto spróbować i wybrać się w taką podróż. Na początek krótszą, a później na ile będziemy mogli sobie pozwolić. A więc, kamperem w świat! Nic dodać, nic ująć.

Podróżujmy 🙂

Zobacz również: