Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki
Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki (fotomontaż, zdj. Instagram)

Kuba Wojewódzki przez wielu uważany jest za kobieciarza. Faktem jest, że plotkarskie portale dość często rozpisują się o jego romansach, czy o nowych kobietach. Tym razem uwagę zwróciła na siebie była dziewczyna „Króla TVN-u”, Renata Kaczoruk. Co prawda modelka przyzwyczaiła już do wyzywających zdjęć, które lądują na jej Instagramie, ale takich widoków, jak teraz, fani jeszcze nie mieli okazji podziwiać.

Renata Kaczoruk bez stanika na Instagramie

O popularności Kuby Wojewódzkiego nie trzeba pisać. Dzięki niemu sławę zyskują także jego partnerki. Plotkarskie portale dość długo rozpisywały się o rzekomym powrocie Kuby do Anny Muchy, który tak naprawdę okazał się historią wyssaną z palca. Na związku z Wojewódzkim wydaje się, że skorzystała także Renata Kaczoruk, o której zaczęto dużo pisać i wciąż się pisze. Renata doskonale wie, jak podsycić ogień zainteresowania wokół własnej osoby. Jak na modelkę przystało dysponuje idealnym ciałem i wie, jak je zaprezentować na zdjęciach. Tak stało się i tym razem.

O fotce, którą Renata Kaczoruk dodała na swoje Insta mówi pół, o ile nie 3/4 Polski! Wszystko za sprawą prostego triku. Kaczoruk nie ma stanika, ale od razu uspokajamy. Modelka nie pozwoliła fanom podziwiać swoich wszystkich wdzięków. Zasłoniła je… czapką. Ale i tak fotka, na której Kaczoruk wije się w seksownej pozie, niczym wąż, wzbudza spore zainteresowanie i zapewne, niejednemu fanowi podnosi temperaturę. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Dokąd dryfuje mój umysł po 6pm.. #backtoholidaymode #playa #girlsgang #funtime #workdistractions #konieclata

Post udostępniony przez Renata Kaczoruk (@renul_ka)

Renata Kaczoruk była związana z Kubą Wojewódzkim w latach 2013-2018. O parze pisało się bardzo sporo. Nie było praktycznie dnia, by Kuba i Renata nie lądowali na nagłówkach portali plotkarskich. Czy obecnie Renata jest wolna? Wygląda na to, że nie. Choć modelka oficjalnie nigdy nie zaprezentowała swojego nowego partnera. Jedno jest jednak pewne, jej związek z Kubą Wojewódzkim zakończył się w 2018 roku. 

Zobacz również: