Katarzyna Dowbor tryska szczęściem

Katarzyna Dowbor na szklanym ekranie obecna jest od kilkudziesięciu lat. Jednak przez całą swoją karierę, a nawet i teraz, wywołuje sporo pozytywnych emocji. Dała się poznać, jako niezwykle wrażliwa prezenterka telewizyjna. Widzowie kilka lat temu, a dokładnie w 2013 roku poznali ją od nowej strony. Zaczęła wówczas prowadzić program Nasz nowy dom. Produkcja telewizji Polsat szybko zyskała stałe i powiedzmy sobie szczerze, dość szerokie grono wielbicieli. Teraz Dowbor tryska szczęściem, a powodów takiego stanu rzeczy nie trzeba się domyślać.

Katarzyna Dowbor tryska szczęściem

Nasz nowy dom to reality show, które na antenie telewizji Polsat obecne jest od 2013 roku. W tym roku wystartował jubileuszowy, już 15. sezon, z czego radości nie kryje wspomniana wyżej Katarzyna Dowbor.

„Nareszcie jest! Już się rozpoczął kolejny sezon programu Nasz Nowy Dom” – napisała pod najnowszym postem na Instagramie Dowbor.

Telewidzowie nie mają wątpliwości, że program idealnie wpasowuje się we wrażliwy charakter prowadzącej. Katarzyna Dowbor to z pewnością niezwykle wrażliwa kobieta, która nie jest obojętna na ludzką krzywdę.

Na łamach programu ekipa remontowa przywraca godność najbardziej potrzebującym rodzinom, poprzez gruntowny remont ich domów. Katarzyna Dowbor nie ogranicza się jedynie do prowadzenia, ale sama wskakuje w robocze ciuchy i pomaga chociażby skuwać tynki. 

„Uwielbiam Panią oglądać”, „Wspaniale”, „Mieszkam w Chicago i tez ogladamy. Za kazdym razem placze jak ogladam”, „W środę i czwartek nic innego się nie liczy” – cieszą się z powrotu programu telewidzowie. Dlatego, doskonale to obrazuje, że reality show Nasz nowy dom, z Katarzyną Dowbor, jako głównodowodzącą skradł wiele ludzkich serc. Z pewnością tylko tych, którym pomoc została okazana w bezpośredni sposób, za pośrednictwem remontu całego dobytku.

Zobacz również: