Ewa Chodakowska chciała przechytrzyć fanki?

Jedna z najbardziej znanych trenerek w naszym kraju zawiodła swoje wielbicielki. Niewątpliwie Ewa Chodakowska zrobiła coś, co podkopało zaufanie jakim darzy ją wiele Polek. 

Ewa Chodakowska zamieściła „niesmaczne” zdjęcie

Pochodzącą z Sanoka instruktorkę okrzyknięto „trenerką wszystkich Polek”. Ewa Chodakowska nie tylko pokazywała jak ćwiczyć, ale potrafiła zmobilizować do zmian na lepsze osoby, które dotąd nie miały zbyt wiele wspólnego ze zdrowym stylem życia.

Prawdopodobnie umiejętnościami motywacyjnymi, a także szczerością trenerka zdobyła serca polskich kobiet. Dziś Ewa Chodakowska stoi na czele prawdziwego imperium fitness. Gwiazda nie tylko wydaje płyty z zestawami ćwiczeń, ale także jeździ po całym kraju zachęcając do aktywności fizycznej. Tak naprawdę lista branż, w których działa instruktorka jest bardzo szeroka. 

Marcelina Zawadzka pokazała jak mieszka. Niektórym aż kopara opadła

Niemniej faktem jest to, iż Ewa Chodakowska cieszy się zaufaniem i szacunkiem zwykłych kobiet. Niestety, trenerka zrobiła coś, przez co straciła w oczach swoich wielbicielek. Wiele wzorujących się na niej kobiet nie kryje rozczarowania jej postawą. O co chodzi? Czym podpadła gwiazda fitnessu?

Otóż cała sprawa wiążę się ze zdjęciem, które opublikowała na swoim Instagramie trenerka. Na pierwszy rzut oka nie różni się ono od innych. Wszakże Ewa Chodakowska chętnie pozuje w skąpych bikini, w których wygląda fenomenalnie. Jednak bystre oko internautów zauważyło, że umieszczając tę fotografię w mediach, gwiazda postąpiła niezbyt uczciwie wobec swoich fanek.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)

Jak słusznie zauważyła jedna z użytkowniczek Instagrama, trenerka umieściła na swoim koncie „niesmaczne” zdjęcie przerobione w programie Photoshop. Jeśli dokładnie przyjrzymy się fotografii, zauważymy, że na brzuchu Chodakowskiej nie ma blizny, którą w rzeczywistości kobieta posiada.

Uprawiasz często seks? Poznaj niesamowite odkrycie amerykańskich naukowców

Niektórzy fani poczuli się zniesmaczeni i rozczarowani tym, iż Ewa wstawiła takie zdjęcie i w dodatku nie poinformowała o tym swoich wielbicielek. Część osób sugerowała, że trenerka niepotrzebnie „majstrowała” przy fotografii, gdyż nawet bez programu graficznego wygląda wspaniale.

Prawdopodobnie Ewa Chodakowska pojęła, że postąpiła nie do końca uczciwie, gdyż do zdjęcia dodała kilka zdań wyjaśnienia całej sytuacji.

To zdjęcie jest zrobione do kampanii reklamowej (…)Teraz rzućcie okiem na trzy zdjęcia wstecz, zdjęcie amatorskie, i powiedzcie mi jaka jest różnica poza światłem na skórze i usunięciem blizny? Babeczki Kochane… Grzmieć trzeba mieć o co, a tu afera co najmniej jakby mi ktoś trzecią nogę domalował. Wyluzujcie troszkę… 

Sądzicie, że powyższe słowa wystarczą, aby uspokoić nieco zirytowane wielbicielki? 

Zobacz również: