Królowa Elżbieta II (Brytyjska rodzina królewska)

Królowa Elżbieta II wywołała sensację jakiej w brytyjskiej monarchii nie było od wielu lat. Taką informację podał jeden z amerykańskich magazynów. Czyżby faktycznie brytyjska rodzina królewska znalazła się w trudnym położeniu? Co takiego zrobiła sędziwa monarchini?

Tym razem brytyjska rodzina królewska nie puści tego płazem?

Niewątpliwe doniesienia amerykańskiego “Women’s Day” są, delikatnie mówiąc, szokujące. Zdaniem magazynu brytyjska rodzina królewska przeprowadziła tajną i jednocześnie sensacyjną ceremonię, o której niedługo usłyszy cały świat.

Wydarzenia, które póki co brytyjska rodzina królewska utrzymuje w sekrecie są dwa. Oba niezwykle zaskakujące. Pierwsze to abdykacja Królowej Elżbiety II. Natomiast drugim jest koronacja Księcia Karola. Jeśli ta wiadomość okaże się prawdą to będziemy świadkami największej sensacji od 1936 roku. Wtedy to z tronu ustąpił wuj Elżbiety II – Edward VIII.

Czy rzeczywiście w informacji podanej przez “Women’s Day” jest ziarno prawdy? W końcu od dłuższego czasu mówiło się o tym, iż królowa rozważa przekazanie rządów w ręce syna. Powodem miała być panująca epidemia koronawirusa, która niejako wykluczyła Elżbietę II z życia publicznego. 94-letnia monarchini z racji swojego sędziwego wieku jest w grupie podwyższonego ryzyka, zatem musi na siebie szczególnie uważać.

Ten film robi furorę na Youtube. Podczas kąpieli w morzu stało się coś dziwnego z jej bikini

Z drugiej strony, rewelacje amerykańskiego magazynu wydają się nierealne z uwagi na słowa, które niegdyś wypowiedziała sama królowa. Elżbieta II wyznała wtedy, że będzie rządzić aż do śmierci. Poza tym, “Woman’s Day” już nie pierwszy raz rozpowszechnia szalone informacje, których przedmiotem jest brytyjska rodzina królewska. Wcześniej tabloid twierdził, że Księżna Kate jest w kolejnej ciąży, a Książę Harry został deportowany ze Stanów Zjednoczonych.

Wydaje się, że brytyjska rodzina królewska może w końcu stracić cierpliwość wobec magazynu, który rozpowszechnia kłamliwe informacje. Czy Królowa Elżbieta II zdecyduje się pozwać “Women’s Day”? Czas pokaże, aczkolwiek wydaje się to mało możliwe. Monarchini raczej rzadko decyduje się na takie ostateczne kroki.

źródło: Women’s Day

Zobacz również: