Dziwny film na Youtube. Co stało się z bikini?

Popularna platforma do filmów Youtube już nie raz zaskoczyła Internautów. Codziennie trafić możemy tam na naprawdę różne nagrania, które zarówno bawią, uczą, jak i przerażają. Tym razem jednak na jednym z filmów wydarzyło się coś niezwykłego. W pełni uradowana kobieta oddała się przyjemności morskiej kąpieli, aż nagle coś dziwnego stało się z jej bikini. Ludzie będący obok w morzu nie dowierzali. Zobaczcie sami.

Niecodzienna kąpiel w morzu, film bije rekordy na Youtube

Wiele już widzieliśmy, ale ten film dał nam powody do zastanowienia. Widząc nagranie, na którym kobieta kąpie się w morzu, a po chwili coś dziwnego dzieje się z jej bikini, przecieraliśmy kilkukrotnie oczy ze zdziwienia. Dopóki nie przeczytaliśmy opisu pod filmem, co naprawdę się wydarzyło.

Znikający strój kąpielowy, czy to możliwe? Nic nie zapowiadało takiego scenariusza. Cała sytuacja wydarzyła się wówczas, kiedy kobieta postanowiła po raz pierwszy wykąpać się w bikini, podarowanym przez jej chłopaka. Wszystko nagrało się na filmie, który chłopak zamieścił na Youtube. Teraz bije on rekordy popularności, nie tylko w Wielkiej Brytanii, skąd pochodzi para, ale i na całym świecie. Nagranie dotarło nawet do Polski.

Nagle neonowy strój kąpielowy… zniknął z ciała sympatycznej blondynki. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że była sama, a pływając nie była w stanie zdjąć z siebie bikini. Co zatem stało się ze strojem kąpielowym? Najpierw zobaczcie film, a później, pod nagraniem przeczytajcie rozwiązanie tej zagadki. Będziecie zaskoczeni.

Okazuje się, że za wszystkim stoi chłopak dziewczyny, który podarował jej bikini, w którym zdecydowała się wykąpać w morzu. Chłopak jest bardzo popularny na brytyjskim Youtube. Postanowił nagrać pranka i zobaczyć, jak jego ukochana zareaguje na „znikające bikini”. Za wszystkim stoi specjalnie przygotowany strój kąpielowy, który po zanurzeniu aktywuje chemikalia, a te z kolei w ciągu kilkunastu sekund rozpuszczają tkaninę. Nieźle, co?

Dorota Naruszewicz bez ubrań. Beata z „Klanu” tak odważna jeszcze nie była

Zobacz również: