Marcelina Zawadzka przekazała radosną nowinę

Prowadząca Pytanie na Śniadanie na antenie TVP, Marcelina Zawadzka w końcu ma dla swoich fanów świetną nowinę. Ta wiadomość była wyczekiwana bardzo długo, ba, fani od jakiegoś czasu coraz częściej poruszali ten temat. Teraz nie kryją swojej radości, co można dostrzec w komentarzach na Instagramie Zawadzkiej.

Marcelina Zawadzka w końcu to ujawniła

Była Miss Polonia jest uwielbiana przez telewidzów TVP. Świadczy o tym nie tylko popularność prowadzonego przez nią Pytania na Śniadanie, ale także zasięgi, które Marcelina Zawadzka generuje w mediach społecznościowych. Ba, jej fani, a także ona sama, coraz częściej wchodzą w interakcje na Instagramie.

Tak stało się i tym razem, kiedy Marcelina Zawadzka otrzymywała setki takich samych pytań. W końcu jednak postanowiła odkryć fakty i podzieliła się długo wyczekiwanym przez fanów newsem.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Hazal Subasi szuka pocieszenia? Skrywana prawda zaczyna wychodzić na jaw.

Otóż w ostatnim czasie fani Marceliny Zawadzkiej oprócz wiadomych, niepokojących informacji odnośnie jej rozliczeń podatkowych, otrzymywali mnóstwo przepięknych zdjęć z urlopu, który spędza była Miss Polonia. Co naturalne, cieszyli się wolnymi i pięknymi chwilami razem z nią. Jednak wciąż ich coś niepokoiło, czego wyraz dawali w komentarzach.

Wszyscy chcieli wiedzieć, kiedy Marcelina Zawadzka wróci do Pytania na Śniadanie. Pojawiało się wiele fałszywych spekulacji, że to przez problemy z rozliczeniem podatków TVP zrezygnowało z Zawadzkiej, czy także próby domysłów, kiedy Zawadzka zakończy swój urlop.

Teraz jednak gwiazda sama postanowiła uciąć wszelkie spekulacje i powiedziała, kiedy wróci na antenę.

GRZEJE TERAZ: Oliwia Bieniuk odważna jak nigdy. Zrobi karierę na miarę Ani Przybylskiej? [FOTO]

Przed nami pracowity czas. Ja także wracam do swoich codziennych spotkań z Wami w Pytaniu na śniadanie z czego bardzo się cieszę! A przy wsparciu Impresariatu TVP, z którym nawiązałam współpracę na pewno czeka nas wiele fajnych wyzwań nie tylko na antenie Telewizji Polskiej – poinformowała Marcelina Zawadzka.

Radosna nowina została błyskawicznie odebrana przez jej fanów na Instagramie, którzy nie tylko cieszą się z powrotu Zawadzkiej do Pytania na Śniadanie, ale są także ciekawi nowych wyzwań, nie tylko na antenie TVP. Wielu już dopytuje, co to takiego, ale póki co, Marcelina Zawadzka nie postanowiła uchylić nawet rąbka tajemnicy.

Tak Zawadzka prezentowała się podczas imprezy TVP

Przy okazji podzielenia się wiadomością, że wraca do Pytania na Śniadanie, Marcelina Zawadzka zamieściła także zdjęcia z imprezy ramówkowej Telewizji Polskiej. Trzeba przyznać, że była Miss Polonia kolejny raz wyglądała olśniewająco. Zresztą, zobaczcie sami na poniższych zdjęciach.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Marcelina Zawadzka (@marcelina_zawadzka)

POLECANY TEMAT: Ewa Wachowicz pochwaliła się domem w pięknej okolicy. Zobacz, jak mieszka

Zobacz również: