Dino promocje
fot. Wikipedia

W ostatnich miesiącach coraz głośniej o Dino. Spółka rozwija się w błyskawicznym tempie, a według ostatnich notowań akcje polskiej sieci supermarketów pobiły nawet wartość giełdową Orlenu. Markety cieszą się coraz większym uznaniem wśród klientów, a Tomasz Biernacki rzuca wyzwanie największym tuzom rynku handlowego takim, jak Biedronka czy Lidl. Ogromny wpływ na to mają promocje, których w ostatnim czasie Dino nie szczędzi.

Zobacz najnowsze promocje w Dino (gazetka promocyjna)

Polska sieć supermarketów Dino wprowadziła nową ofertę promocyjną. Na wstępie warto zauważyć, że gazetka promocyjna obowiązuje od 24.08 do 30.08.2020 r. Klienci mają być prawo zadowoleni, bowiem, jak zwykle markety stworzone przez Tomasza Biernackiego przeceniły jedne z najpopularniejszych produktów.

Wobec rosnącej popularności Dino, sieci, której markety wyrastają, jak grzyby po deszczu, postanowiliśmy przyjrzeć się nowym promocjom.

To, co rzuca się przede wszystkim w oczy, to promocje na banany. Kilogram lubianego przez wszystkich owocu kosztuje teraz 2,99 zł. Z kolei 10,99 zł to cena za kilogram schabu z kością (Agro Rydzyna).

ZOBACZ TAKŻE: Izabella Krzan w skąpym bikini. Gdyby nie ręka, fani mogli by podziwiać zdecydowanie więcej.

W gazetce promocyjnej Dino w korzystnych cenach znalazły się także między innymi słodycze, kawy, czy lody. Wyróżnić warto między innymi popularną wśród Polaków kawę Prima. Jej trzy rodzaje o gramaturze 500 g kosztują teraz 11,49 za sztukę, pod warunkiem zakupu dwóch sztuk. Wybrać możesz chociażby tradycyjną Primę Finezja lub wersję Crema. Na kawoszach wrażenie może zrobić także promocja na kawy Tchibo. 4 rodzaje kawy w cenie od 14,19 zł.

Słodycze lubi każdy z nas, a w tym tygodniu w Dino można dorwać okazje cenowe na Alpejskie Mleczko Milki, czy lody Oreo. Cztery rodzaje Alpejskiego Mleczka dostępne są w cenie 9,99 zł za jedno opakowanie. W przypadku oryginalnych lodów Oreo na patyku, cena za jedną sztukę to 3,75 zł (przy zakupie dwóch).

Jak widać, Dino kolejny raz zdecydowało się na sprytne posunięcie, przeceniając produkty, które cieszą się dużą popularnością. Czy to przyciągnie do marketów, stworzonych przez Tomasza Biernackiego jeszcze większe rzesze klientów? Wszystko możliwe, zwłaszcza, że Dino od miesięcy jest na fali wznoszącej. Zarówno, jeśli pod uwagę weźmiemy liczbę klientów, jak i notowania giełdowe polskiej spółki.

Zwłoki znalezione w sklepie Carrefour. Ludzie robili zdjęcia, przerażający widok

Przedstawione informacje nie są ofertą. Pełną ofertę promocji Dino możesz znaleźć w gazetce promocyjnej lub na oficjalnej stronie internetowej sieci. Zastrzegamy sobie prawo do nieumyślnych błędów w powyższych informacjach – zwłaszcza w przypadku promocji i ich opisów.

Zobacz również: