Izabella Krzan w skąpym bikini

Okres urlopowy wzmaga zainteresowanie fanów wokół największych gwiazd. Do takich z pewnością zalicza się Izabella Krzan, która swoją urodą raczy telewidzów w programie rozrywkowym pod nazwą „Koło Fortuny”. Teraz jednak fani mogą podziwiać Krzan w skąpym bikini podczas urlopu nad jednym z olsztyńskich jezior. Trzeba przyznać, że gwiazda zdecydowała się na sprytny zabieg, aby fani nie zobaczyli za wiele. 

Izabella Krzan rozgrzewa publiczność w bikini

Śliczna prezenterka „Koła Fortuny” kolejny raz wywołała spore poruszenie w sieci. Kolejny raz jego powodem są zdjęcia, które zamieszcza na Instagramie. Tym razem Izabella Krzan postanowiła pochwalić się urlopem nad jednym z olsztyńskich jezior.

Izabella Krzan klęczy w wodzie, a na sobie ma skąpe, czarne bikini. Trzeba przyznać, że urlop służy gwieździe TVP, bowiem na jej ciele zauważamy wyraźną opaleniznę. Sam za siebie przemawia też uśmiech Izy.

CZYTAJ TAKŻE: Justyna Żyła idzie na wojnę z Piotrem. Tak ostro jak teraz jeszcze nie było.

Jednak nie to wszystko przykuło największą uwagę fanów. Zauważyli oni, że Izabella Krzan postanowiła nieco „ocenzurować” skąpe bikini przez sprytne ułożenie ręki. Owszem, i tak można podziwiać ciało aniołka „Koła Fortuny”, ale gdyby nie ręka, fani mogli by spojrzeć głęboko w jej dekolt. To oczywiście się nie stało, bowiem Izabella zna granice dobrego smaku, co już nie raz dowiodła.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

No hej 🐹

Post udostępniony przez Izabella Krzan (@izabellakrzan)

Reasumując jednak, potwierdza się to, co dostrzegli fani na antenie „Koła Fortuny”. Izabella Krzan dysponuje niemalże perfekcyjnym ciałem. Wiele kobiet może aż wić się z zazdrości.

Zobacz również: