Justyna Żyła znów atakuje Piotra

Wydaje się, że jeszcze sporo czasu minie nim Justyna Żyła i Piotr przestaną wymieniać się wzajemnymi uszczypliwościami. Tym razem jednak Justyna postanowiła ostro uderzyć w swojego byłego męża. Jej zachowanie śmiało można nazwać publicznym praniem brudów.

Justyna Żyła ostro o zachowaniu byłego męża

Internauci nie są zdziwieni. Przyzwyczaili się do tego, że Justyna i Piotr zamiast ze sobą porozmawiać, polemizują na łamach mediów. Tym razem Justyna Żyła zamieściła bardzo treściwy wpis na Instagramie, w którym widać, że jest mocno rozżalona. O ile wcześniejsze posty nazwać można było uszczypliwymi, to teraz Justyna postanowiła rozpocząć niemalże otwartą wojnę z byłym mężem.

Justyna Żyła ma sporo pretensji do swojego męża o to, jak traktuje własne dzieci. Jej zdaniem, Piotr Żyła spędza z dziećmi zbyt mało czasu, a jego ojcostwo ogranicza się praktycznie tylko do płacenia alimentów. Ponadto Justyna podważa obecność nowej partnerki Piotra przy dzieciach. Te mają jej nie akceptować.

Szanowny ex mąż mógłby oprócz głupawych uśmiechów i chwalenia się jak wspaniałe chwile przeżywa na zabawach , przypomnieć sobie, że ma również dorastające dzieci – napisała wściekła Justyna Żyła.

To jednak tylko początek wpisu, w dalszej części Żyła jeszcze dosadniej uderza w Piotra. Skoczek narciarski póki co nie zdecydował się na odpowiedź, choć patrząc na wcześniejsze wpisy Justyny, można się spodziewać jego riposty.

(…) dzieci to nie tylko pożal się Boże marnej kwoty alimenty, które się są żadną łaską, a obowiązkiem każdego ojca, który porzuca rodzinę. Posiadanie dzieci to nie tylko wysłanie grafiku do ich matki z informacją, kiedy może je łaskawie zabrać (…) Posiadanie dzieci to drogi ex mężu obowiązki, rozmowy, szacunek do nich i nie narażanie ich na śmiech połowy Polski (…) Dzieci to nie tylko wpadanie raz w miesiącu i zmuszanie ich do towarzystwa konkubiny, z którą widywać się nie chcą – poucza Justyna Żyła.

Zobacz również: