Tak wygląda Marcelina Zawadzka bez makijażu

O tym, jak piękną kobietą jest Marcelina Zawadzka nie trzeba nikomu tłumaczyć. Widzowie stęsknili się do granic wytrzymałości za sympatyczną prezenterką „Pytania na Śniadanie”, ale mogą napawać się jej regularną obecnością w mediach społecznościowych. Właśnie na Instagramie Zawadzkiej wylądowało zdjęcie bez makijażu. W żargonie narciarskim można by rzecz, że wylądowało z telemarkiem, bowiem wywołało zachwyt wśród wszystkich obserwatorów. 

Tak wygląda Marcelina Zawadzka bez makijażu

Marcelina Zawadzka przebojem wdarła się na salony. Obecnie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy TVP. Piękność pochodząca z Malborka wielką karierę rozpoczęła od tytułu Miss Polonia, a teraz prowadzi jedno z najpopularniejszych pasm w Telewizji Publicznej, a więc Pytanie na Śniadanie. Tak naprawdę wielu specjalistów twierdzi, że to nie szczyt marzeń i ambicji Zawadzkiej. Z wypiekami na twarzy przyglądamy się, jak potoczy się jej kariera.

Teraz jednak Marcelina Zawadzka zaskoczyła swoich fanów i fanki, wrzucając zdjęcie bez makijażu. Trzeba przyznać, że rzadko która gwiazda decyduje się na aż tak odważny ruch i do tego w Internecie, gdzie nietrudno o niewybredne komentarze. Zawadzka zaskoczyła, ale zaskoczyli też jej obserwatorzy, którzy przyjęli zdjęcie wieloma pozytywnymi reakcjami.

Jak powszechnie wiadomo, Marcelina Zawadzka nie jest obecna podczas ostatnich emisji „Pytania na Śniadanie”. Śliczny aniołek wypoczywa na zasłużonym urlopie. Zawadzka zdecydowała się dodać zdjęcie z jeziora tuż po tym, jak wynurzyła się z orzeźwiającej kąpieli. Trzeba przyznać, że na fotkach widzimy naturalne oblicze Marceliny Zawadzkiej bez makijażu. Spójrzcie zresztą sami.

Prezenterka „Pytania na Śniadanie” pozytywnie zaskoczyła swoich fanów. Na Instagramie nie brakuje ciepłych słów adresowanych do jej wyglądu bez makijażu. Wielu fanów i fanek pyta też, kiedy Marcelina Zawadzka wróci do „Pytania na Śniadanie”. Póki co gwiazda TVP nie odpowiedziała, lecz może wydawać się, że jej urlop zbliża się ku końcowi.

Zobacz również: