Jarosław Kaczyński i jego sekret

Jarosław Kaczyński to człowiek niezwykle zapracowany. To on stoi za sukcesami wyborczymi Prawa i Sprawiedliwości, czy Andrzeja Dudy. Kaczyński przez wielu uważany jest za polityka wybitnego, niesamowitego stratega. Do tego stopnia, że jego zwolennicy okrzyknęli go nawet najwybitniejszym politykiem w historii rodzimej sceny politycznej. Wszyscy jednak zastanawiają się, skąd prezes PiS mimo upływających lat wciąż czerpie siły, by tak aktywnie angażować się w życie polityczne? Okazuje się, że ma pewien sekret, który właśnie ujrzał światło dzienne.

Niesamowity sekret Jarosława Kaczyńskiego

Całą sprawę w rozmowie z „Super Expressem” nagłośnił brat cioteczny Kaczyńskiego, Jan Maria Tomaszewski. Okazuje się, że obaj panowie wspólnie dbają o swoje zdrowie. Zarówno Tomaszewski, jak i Jarosław Kaczyński leczą się u… zielarki.

Leczymy się z Jarkiem u zielarki i te zestawy ziół nam pomagają. Ta pani zielarka przyrządza nam te mikstury i jest jakoś lepiej po nich – przyznał Tomaszewski.

Mało kto wiedział o tym sekrecie. Choć to nic złego, to jednak wiele osób przeciera oczy ze zdziwienia, że Jarosław Kaczyński korzysta z takich metod. Ba, Tomaszewski w rozmowie z „Super Expressem” był jeszcze bardziej wylewny i zdradził kilka szczegółów swojej diety, a także dbania o samopoczucie. Można mniemać, że podobne założenia (wskutek wspólnych terapii ziołowych) ma także Jarosław Kaczyński.

Tomaszewski przyznał, że najbardziej szkodliwe dla organizmu człowieka są ryby, które go wręcz zakwaszają oraz produkty mleczne.

Dlaczego korzystają z usług zielarki? Tomaszewski stwierdził, że zarówno on, jak i Jarosław Kaczyński odżywiają się źle, a zioła pomagają przywrócić odpowiedni balans dla organizmu.

Nie można jeść mięsa, a my je jemy, źle się odżywiamy po prostu, a potem człowiek dostaje kłopotów żołądkowych – wyznał brat cioteczny prezesa PiS.

źródło: Super Express

Zobacz również: