Katarzyna Cichopek pokazała nogi

Nie ma chyba drugiej, tak uwielbianej aktorki w Polsce, jaką jest Katarzyna Cichopek. Serialowa Kinga Zduńska z „M jak miłość” jest dosłownie rozchwytywana na szklanym ekranie, jak i w mediach społecznościowych, gdzie ostatnio cechuje się wyjątkową aktywnością. Tak jest i tym razem, kiedy zdecydowała się zamieścić zmysłowe zdjęcie. Aż ciężko zliczyć liczne słowa pochwały, które pojawiają się na jej profilu w tempie szybszym, niż podróż francuskim TGV.

Katarzyna Cichopek kusi w poranniku

Wszyscy wyczekują już nowego sezonu M jak miłość, który rozpocznie się 8 września. W międzyczasie fani „emki” sprawdzają, co słychać u ich ulubionych aktorów. Jedną z takich osób naturalnie jest Katarzyna Cichopek, czyli serialowa Kinga Zduńska. I trzeba szczerze przyznać, że Cichopek w ostatnim czasie daje fanom wiele powodów do radości.

Zdjęcia rodzinne, podróże, uchylanie rąbka tajemnicy odnośnie tego, jak mieszka, czy zmysłowe fotografie są tym, co rozgrzewa fanów niemalże do granic wytrzymałości. Tak stało się i tym razem, kiedy Katarzyna Cichopek odkryła niemalże całe nogi.

Gwiazda udała się na krótki urlop do najpopularniejszego hotelu w Zakopanem – Mercure. To właśnie z apartamentu, w którym przebywała pochodzi najnowsze zdjęcie. Katarzyna Cichopek pozuje na tle pięknej panoramy Tatr, ale nie to przykuło największą uwagę jej fanów.

Wszyscy patrzą na jej nogi, które z dnia na dzień wyglądają na coraz piękniejsze. Stąd też liczne komentarze, sugerujące, że Cichopek jest jak wino – im starsza, tym lepsza. Z pewnością takie komentarze wywołują uśmiech na twarzy Katarzyny Cichopek, która doskonale zdaje sobie sprawę, jaką sympatią pałają do niej fani.

„Piękna”, „Cudnie”, „Gwiazda”, „Cudowna”, „Promieniejesz” – to najczęstsze słowa, które możemy wyczytać w komentarzach pod najnowszym zdjęciem Katarzyny Cichopek na Instagramie.

Zobacz również: