Justyna Klimasara z SLD

Justyna Klimasara, bo o niej mowa, związana jest z SLD o 2012 roku. Swego czasu widywana była u boku Leszka Miller. Nie bez powodu Klimasara okrzyknięta została aniołkiem Lewicy. Trzeba przyznać, że natura hojnie ją obdarzyła, co piękna pani polityk postanowiła zaprezentować w swoich mediach społecznościowych. 

Justyna Klimasara z SLD na gorących zdjęciach

Już kilka lat temu Justyna Klimasara wywołała olbrzymie zainteresowanie swoją osobą. Co ciekawe, to nie lewicowe poglądy, czy jej wypowiedzi znalazły się w centrum uwagi. Wszyscy spoglądali na nią przez pryzmat wyglądu, a także odważnych stylizacji. Dlatego też okrzyknięta została aniołkiem SLD, czy nawet Leszka Millera.

Klimasara pochodzi z Dolnego Śląska, a obecnie mieszka w Warszawie. Choć póki co wielkiej kariery w polityce nie zrobiła, to w szeregach Lewicy uznawana jest za bardzo aktywną działaczkę o skrajnie lewicowych poglądach. Nie tak dawno temu Internet podbiły jej wypowiedzi, w których zaatakowała Roberta Biedronia po tym, jak ten skarżył się na forum Parlamentu Europejskiego odnośnie dyskryminacji osób LGBT w Polsce.

Teraz Justyna Klimasara wraca na nagłówki portali plotkarskich. Powodem nie są jednak jej wypowiedzi, a zdjęcia, którymi rozgrzewa niemalże do czerwoności na swoich social mediach. Twitter, czy Instagram polityk SLD znalazł się na celowniku zwłaszcza męskiej części odbiorców, niekoniecznie zainteresowanych stricte polityką. Zresztą, co tu dużo mówić. Zobaczcie sami, jakie fotki publikuje Justyna Klimasara.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

#polishgirl #polskadziewczyna #body #me #instaphoto #swimmingpool #brunette #brunettegirl #slavicgirl

Post udostępniony przez Justyna (@justynaklimasara)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

#polishgirl #body #polskadziewczyna #swimmingpool #jacuzzi

Post udostępniony przez Justyna (@justynaklimasara)

Zobacz również: