III wojna światowa

Wiele osób od lat, jak mantrę powtarza temat, jakim jest III wojna światowa. Jedni próbują zyskać rozgłos, a inni wręcz są pewni swojego zdania. Do drugiej grupy osób zalicza się między innymi Jasnowidz Krzysztof Jackowski, który kolejny raz podzielił się swoimi szokującymi wizjami.

III wojna światowa zacznie się na Bliskim Wschodzie?

Taką teorię wysnuł Krzysztof Jackowski. Jasnowidz spotkał się kolejny raz ze swoimi widzami podczas transmisji na żywo. Choć nie powiedział on wprost, że III wojna światowa zacznie się na Bliskim Wschodzie to wielokrotnie powtarzał słowo wojna i olbrzymi konflikt w Syrii. To właśnie sugeruje, że tam może mieć początek poważny, ogólnoświatowy konflikt zbrojny.

Będą naloty. Zmasowane naloty na Bliskim Wschodzie na Syrię i być może nie tylko na Syrię – szokuje Krzysztof Jackowski.

Jasnowidz powiedział, że wojna kojarzy mu się już od kilku lat. Jako pierwszy zaczął o niej mówić, podczas gdy inni na temat III wojna światowa pukali się po czołach. Teraz jednak orędowników jego teorii jest coraz więcej.

Przeglądałem YouTube w podróży i niemal każdy jasnowidz, każda wróżka są pewni wojny na świecie – przyznał Jackowski.

Cała transmisja wideo kolejny raz toczyła się pod dyktando tematu wojny. Jednak tak wiele szczegółów swoich wizji Jackowski nie zdradził nigdy wcześniej.

Jesteśmy na granicy czegoś co jest niebezpieczne. To, co się dzieje wokół nas zaczyna wymykać się spod kontroli nawet politykom (…) Mam takie wrażenie, że jest chwilowy oddech, chwilowe wyciszenie. Jest to tylko chwilowe, krótkie, kwestia 5-6 dni – kontynuował swój monolog Krzysztof Jackowski.

Oby tym razem jasnowidz się mylił. Nikt nie chciałby, żeby na świecie wybuchnął konflikt zbrojny, bez względu, czy będzie to walka między dwoma krajami, czy III wojna światowa. Jackowski wygląda jednak na pewnego siebie, o czym świadczą kolejne jego słowa wygłoszone podczas wczorajszego live’a.

Donald Trump wygłosi jakieś nagłe orędzie. Będą o tym mówić na całym świecie. To dziwne – kwituje Jackowski.

Zobacz również: