Doda niedawno poinformowała swoich fanów, że od pewnego czasu boryka się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Z początku wszystkim wydawało się, że objawy, o których wspomina piosenkarka są związane ze sprawami laryngologicznymi. Gwiazda polskiej muzyki popularnej mówiła, że bardzo często miewa bóle głowy i specyficzne piski. Informując o tym zaapelowała do swoich fanów, aby dbali o dokonywanie profilaktycznych badań. Sama Doda udała się ze swoim problemem do lekarza, który wydał w jej sprawia werdykt. Co dokładnie jest ze zdrowiem Doroty Rabczewskiej?

Doda i jej choroba

Polecamy również: Wpadka Kurdej-Szatan w sylwestra. Widzowie bezlitośni!

Doda niedawno informowała fanów, że boryka się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Wstępnie wyglądało na to, że problem piosenkarki może rozwiązać jedynie laryngolog. Dorota skarżyła się na bardzo silny ból oraz piski w głowie. Nie ukrywała przed fani faktu, że nie może sobie od dawna z tym problemem poradzić. Niedawno udała się na kompleksowe badania do laryngologa. Z wyników badań okazało się jednak, że problem nie tkwi w sprawach laryngologicznych. Co w takiej sytuacji dolega Dodzie?

„I znów to samo. Doszedł szum jak z muszli przy uchu. Trzecia doba wariacji…” – pisała przed nowym rokiem Doda w mediach społecznościowych. Następnie skierowała do fanów kolejny wpis:
„Jutro mam również kolejne badania słuchu i ucha wewnętrznego. Najważniejsze jest to, żeby zadziałać w ciągu 24 godzin, gdyby to była głuchota. Dostałam lek sterydowy. Nie bagatelizujcie takich rzeczy, od razu idźcie do lekarza” – zaapelowała do swoich fanów Doda.

Doda przed dwoma dniami poinformowała fanów, że badania u laryngologa nic nie przyniosły. Pod kątem laryngologicznym piosenkarka jest zdrowa. Mimo wszystko piski i bóle wciąż ją dręczą. Fani nie kryją niepokoju z powodu problemów ze zdrowiem Doroty. Jedna z fanek wyraziła chęć pomocy, którą wyraźnie była zainteresowana Doda.

– Słuchałam głośno muzyki przez słuchawki i to samo zaczęło się dziać. Szumy,piski i dziwne kręcenie. Lekarz przepłukał mi jakimś specyfikiem uszy i dostałam cudotwórcze krople, po jakimś czasie ustało. Myślę,że hałas na scenie swoje zrobił i uszy się zbuntowały. WATA Z KROPLAMI W USZY I MOŻE PRZEJDZIE 😉 – napisała jedna z fanek Dody.

– przypomnij sobie te krople i napisz 💪 – odpowiedziała wyraźnie zainteresowana Doda.

Źródło: Instagram

Zobacz również: