Barbara Kurdej-Szatan to wielka gwiazda polskiego kina komediowego oraz popularnych seriali. Aktorka dała się poznać już prawie dziesięć lat temu, kiedy to zaczęła występować w reklamach popularnej w Polsce sieci komórkowej. Widzowie ją pokochali niemal natychmiast. Taka sytuacja zaowocowała dla niej propozycją ze strony TVP. Chodziło wówczas o angażu do kultowego serialu „M jak Miłość”. To tam mogliśmy jeszcze bliżej poznać Kurdej-Szatan.

Barbara Kurdej-Szatan i jej problemy

Barbara Kurdej-Szatan przez prawie siedem lat była kojarzona przede wszystkim z TVP i serialem „M jak Miłość”. Niestety jej przygoda z telewizją publiczną została radykalnie ograniczona. Jeszcze rok temu aktorka była prowadzącą takich programów telewizyjnych jak choćby „The Voice of Poland”, „The Voice Kids” oraz przede wszystkim „Kocham Cię Polsko”. Niestety, a może i stety – Basia Kurdej-Szatan słynie ze swoich wyrazistych poglądów. Według aktorki to właśnie one zaważyły o jej pożegnaniu z TVP.

Polecamy również: Wpadka Kurdej-Szatan w sylwestra. Widzowie bezlitośni!

– Popierałam różne marsze protestacyjne, co było sprzeczne z polityką władz stacji – powiedziała dla magazynu „Flesz”.

– Donoszono mi, że są odgórne uwagi nawet w sprawie wyglądu moich sukienek – dodała Barbara Kurdej-Szatan w wywiadzie.

Dziś aktorka stara się rozwijać w telewizji Polsat. To właśnie na antenie tej komercyjnej stacji od prawie trzech lat gra w serialu „W Rytmie Serca”. Ostatnio poprowadziła również sylwester telewizji Polsat, który odbył się w Chorzowie.

Barbara Kurdej-Szatan zdradza swój sekret na szczęście

Niedawno Basia Kurdej-Szatan poinformowała swoich fanów, że aktualnie wypoczywa w górach. Z tej okazji zamieściła nawet zdjęcie na portal Instagram, gdzie przy pomocy równania zdradziła swój sekret na szczęście. „Błogość totalna 🙂 #zima + #herbata ( z prądem czy bez ? 😛 ) = #szczęśliwabarbara” – napisała pod zdjęciem Basia Kurdej-Szatan. Prędko na pytanie aktorki zaczęli odpowiadać jej fani.

„Pani Basiu w górach przede wszystkim tylko z prądem!”

„W górach to chyba musi być również z prądem heheh” – pisali internauci pod postem Kurdej-Szatan.

Źródło: Plotek  / Źródło własne

Zobacz również: