Doda/ screen YouTube

Doda to bez wątpienia jedna z największych gwiazd polskiego show-biznesu. Jej kariera artystyczna rozpoczęła się na dobre na początku nowego milenium. To wówczas udała się na przesłuchanie organizowane przez zespół Virgin. Członkowie zespołu byli zachwyceni młodą wówczas Dorotą, która wykazywała olbrzymi potencjał do śpiewu. Dziś Dorota Rabczewska jest gwiazdą olbrzymiego formatu. W tym roku ogłosiła rozpoczęcie solowej kariery. Warto dodać, że jej poczynania codziennie śledzi tysiące fanów na portalu Instagram. Dorota potrafi im w tym miejscu dostarczyć porządną ilość emocji i wrażeń. Tak również było i dziś.

Doda kocha skandale?

Polecamy również: Wpadka Kurdej-Szatan w sylwestra. Widzowie bezlitośni!

Doda na dobre weszła do świata polskiego show-biznesu w roku 2003. Od początku potrafiła porządnie szokować swoim wizerunkiem, zachowaniem i także strojem. Dorota nigdy nie kryła przed opinią publiczną swoich kobiecych walorów. Nieraz mogliśmy być świadkami kreacji Dody z olbrzymim dekoltem. Często zdarzało się również, że Dorocie „niespodziewanie” odkryły się pośladki podczas występu. O prześwitujących strojach już chyba wspominać nie musimy. Doda to bez wątpienia królowa polskiej muzyki, lecz również skandali.

W ostatnim czasie Doda postanowiła jednak lekko wyhamować ze swoimi kontrowersyjnymi kreacjami i zachowaniem. Powodem takiej nowej tendencji u Rabczewskiej może być najprawdopodobniej zmiana stanu cywilnego. Nowy mąż Dody — Emil Stępień to przedsiębiorca i producent filmowy. Nie ulega zatem żadnej wątpliwości, że jest to człowiek, który musi bardzo skrupulatnie dbać o swoim wizerunek. Podkreśliła to sama Doda, która w rozmowie w programie „EMSI na tropie” odmówiła komentarza na pewne tematy ze względu na swojego męża.

Rabczewska zaskoczyła na Insta

Doda mimo tego, że w ostatnim czasie bardzo stonowała swój wizerunek, to od czasu do czasu lubi zrobić wyjątek od tej reguły. Najczęściej jesteśmy tego świadkami na Instagramie, gdzie Doda jest bardzo aktywna, a jej posty czynnie śledzi ponad 800 tysięcy internautów. To właśnie dla nich Doda zamieściła zdjęcie, na którym leży półnago na łóżku. Fani nie kryli zachwytu z powodu publikacji swojej ulubionej artystki. Mimo wszystko, czy tego typu zdjęcia można zaliczyć do skandalicznych? My mamy co do tego wątpliwości. Zdjęcie bez wątpienia jest odważne, lecz zdecydowanie daleko mu do dawnych wybryków Doroty.

https://www.instagram.com/p/B60gpqSBolR/?igshid=1j1xd6129f9mh

Źródło: Instagram

Zobacz również: