Magda Gessler to bez wątpienia jedna z największych gwiazd polskiego show-biznesu. Popularna restauratorka jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie jej poczynania śledzi prawie milion internautów. W zasadzie nie ma w tym nic dziwnego. Magda Gessler potrafi swoimi wpisami zaciekawić fanów. Jednymi z nich są zdjęcia metamorfozy restauratorki. Wiele osób bacznie obserwuje zmiany u Pani Magdy, która niedawno przyznała, że za sprawą diety straciła ponad dziesięć kilo zbędnej wagi! Wynik bez wątpienia może robić wrażenie, lecz kto ją namówił do tego typu zmian?

Magda Gessler i jej metamorfoza

Polecamy takżeSkandal u Wojewódzkiego! Przyjął symbol mordu Polaków

Magda Gessler jest przede wszystkim restauratorką. Nie ulega wątpliwości, że w takiej pracy można mieć przynajmniej delikatne problemy z utrzymaniem idealnej sylwetki. Niestety z takim problemem spotkała się Magda Gessler. Gwiazda TVN zaczęła od pewnego czasu bardzo szybko przybierać na wadze. Całą odpowiedzialność można by było zrzucić na wiek restauratorki, lecz receptą okazał się podstawowy sposób. Magda Gessler w pewnym momencie zdecydowała, że bierze się za swoje zbędne kilogramy. Według Lary Gessler — nikt Pani Magdy do tego nie musiał namawiać. Decyzja została podjęta samodzielnie przez prowadzącą „Kuchennych rewolucji”.

– To był w stu procentach jej pomysł. Absolutnie zostawiliśmy to jej samej. Mama nie jest osobą, którą można namówić czy naciągnąć, czy zmusić do czegokolwiek, więc to byłaby próba samobójcza chyba. Nie, absolutnie, ona musi sama chcieć jak każdy zresztą – zdradziła Lara Gessler w jednym z wywiadów. Córka celebrytki dodała przy tym, że ona i jej mama mają zupełnie dwa różne charaktery. Tak samo jest w przypadku Tadeusza (syna Magdy Gessler z pierwszego małżeństwa). Lara i Tadeusz starają się mieć bardzo zaplanowane życie, które według Lary może wydać się po prostu nudne. Z kolei Magda Gessler to prawdziwy wulkan energii.

– Mama jest osobą, która żyje bardzo żywiołowo i dość hedonistycznie, zupełnie inaczej niż my z bratem. Oboje jesteśmy dość powściągliwi, trochę nudniejsi i bardziej usystematyzowani. Być może w jakiś sposób mama zainspirowała się naszym sposobem życia. Zobaczyła, że można funkcjonować inaczej, będąc jednocześnie łagodnym dla siebie – tłumaczyła.

Lara podkreśliła także, że najważniejszą decyzją jej mamy było przede wszystkim odrzucenie mięsa w codziennej diecie.

Źródło: Wprost

Zobacz również: