Kuba Wojewódzki to bez wątpienia jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci polskiego show-biznesu. Dziennikarz TVN od prawie 30 lat słynie ze swojego specyficznego poczucia humoru oraz poglądów. Kim jest Kuba raczej każdy wie. Co robi prywatnie? Ten aspekt raczej też jest dobrze znany sporej ilości fanów i obserwatorów króla TVN. Kuba słynie przede wszystkim z dwóch podstawowych rzeczy — szybkich samochodów oraz pięknych kobiet. Dziennikarz, mimo że otacza się atrakcyjnymi kobietami, to od lat nie może napotkać na swojej drodze tej jedynej. Dziś się okazuje, że już niedługo wszystko może ulec radykalnej zmianie.

Kuba Wojewódzki zaskoczył wszystkich

Kuba od dawna podkreśla, że świąt oraz nowego roku nie spędza w kraju. Robi to w ciepłych oraz egzotycznych państwach wraz z najlepszymi przyjaciółmi. Z każdego wypoczynku dziennikarz wrzuca przynajmniej jedno zdjęcie lub nagranie. Tak też było i w tym przypadku. Kuba ostatnie święta i sylwestra spędził w jednym z egzotycznych krajów. Idąc za przykładem innych osób postanowił także napisać o postanowieniach na rok 2020. Pierwszy punkt krótkiej listy zaskoczył najbardziej. Okazuje się, że Wojewódzki w nowym roku zamierza mieć dziecko! Dokładniej ma być to córka.

Postanowienia króla TVN

Kuba Wojewódzki w poście sprzed dwóch dni napisał swoje cele na nowy rok. Pierwszym z nich jest… córka! Kuba chciałby w tym roku dochować się potomstwa. Nie ulega wątpliwości, że ta nowina zrobiła olbrzymie wrażenie na jego fanach. Czyżby dziennikarz poznał nareszcie miłość swojego życia? Na to może wyglądać. Kuba w nawiasie podkreślił, że córka ma być jego. Można zatem z tego wywnioskować, że w tym aspekcie nie jest brane ewentualne przysposobienie dziecka nowej partnerki. Nikt tego nie wie, lecz być może już coś jest na rzeczy? Nie ulega wątpliwości, że ten wątek będzie w nowym roku najbardziej aktywnie śledzony przez fanów Kuby.

Inne postawienia Wojewódzkiego

Polecamy również: Wpadka Kurdej-Szatan w sylwestra. Widzowie bezlitośni!

Poza córką Kuba Wojewódzki ma również w planach zakup nowego Lamborghini. Jak do tej pory Kuba chwalił się fanom swoim Bentleyem Continental. Wygląda na to, że w nowym roku chciałby wrócić do marki, której samochody już kilka lat temu użytkował.

Trzecim i ostatnim pomysłem Kuby Wojewódzkiego w nowym roku jest założenie własnego kanału na portalu YouTube. Ten ruch jest w ostatnim czasie bardzo modny wśród celebrytów. Swoje kanały na YT mają już między innymi Cezary Pazura oraz od niedawna Magda Gessler. Trzymamy kciuki za noworoczne postawienia Kuby.

Źródło: Instagram

Zobacz również: