Policjanci prowadzą poszukiwania za zaginionym Wojciechem Kalisiakiem. Mężczyzna w sobotę wieczorem wyszedł z domu i do chwili obecnej do niego nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Każdy, kto posiada informacje mogące przyczynić się do odnalezienia 43-latka proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką policji.

Zaginął 43-letni mieszkaniec Olsztyna – Wojciech Kalisiak. W sobotę ok. godz. 23:00 mężczyzna wyszedł z domu i do chwil obecnej do niego nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Jest to szczupły mężczyzna mający 175 cm wzrostu. W chwili zaginięcia ubrany był w szare spodnie dresowe, granatową bluzę z kapturem oraz białe buty. Posiada bliznę nad prawym okiem. Poruszał się pojazdem marki BMW 3, niebieski metalik, o nr rej. NO 4337E.

W poszukiwaniach biorą udział olsztyńscy policjanci wspierani przez żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej. Wykorzystywany jest specjalistyczny sprzęt m.in. quady oraz samochody terenowe. Do działań zastał zadysponowany śmigłowiec z Komendy Głównej Policji.

Policjanci apelują o pomoc do osób, które mogą przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego mężczyzny. Informacje można przekazywać osobiście w najbliższej jednostce policji lub telefonicznie dzwoniąc pod nr tel. 89 522 34 24.

KMP Olsztyn

Zobacz również: