Mohamed (34 lata) gwałcił kobietę w Sztokholmie – ale nie udało mu się dokończyć zboczonego planu, bowiem miał problemy erekcja. Mimo że wcześniej  wspomógł się Viagrą. W końcu zrezygnował. Teraz został skazany za usiłowanie gwałtu.
Jego ofiara  wraz z przyjacielem wybrała się do kawiarni w Sztokholmie, aby napić się wina. Planowała też, że  ​​przenocuje u swojego  przyjaciela.
Mohamed i siedział przy tym samym stole zaczął ją zaczepiać. Kobieta próbowała kilka razy uprzejmie, ale zdecydowanie, dać mu do zrozumienia, że nie jest nim zainteresowana,
Pomimo tego jej przyjaciela zaprosił Mohameda i jeszcze jednego Araba na after party w swoim mieszkaniu. Tam Mohamed nadal nie odpuszczał dziewczynie.  W końcu zdenerwowana i zmęczona  poszła w ubraniu spać do sypialni. Poprosiła też przyjaciela, aby wyprosił Arabów z mieszkania. I zasnęła.
Obudziła się z zadartą sukienką i opuszczonymi majtkami. Na niej leżał Mohammed. Wpadła w panikę i próbowała odepchnąć go, krzycząc przy tym:- Nie, nie chcę!
Jednak Arab nie słuchał nadal ją trzymał i usiłował zgwałcić. Ale wyraźnie mu to nie szło. Nagle puścił kobietę i usiadł na łóżku. Położył rękę na genitaliach i zaczął się masturbować. Gdy już skończył,  podciągnął spodnie, zapiął rozporek i pasek i wyszedł z pokoju.
Wtedy kobieta wszczęła alarm i obudził pijanego przyjaciela, a ten wyrzucił  z mieszkania Arabów. Po ich wyjściu dziewczyna znalazła viagrę na podłodze, w sypialni, gdzie miał miejsce próba gwałtu.
Mohamed, który mieszka w Järfälla, został skazany na osiem miesięcy więzienia za próbę gwałtu. Zapłaci również  50 000 koron zadośćuczynienia kobiecie.
Ponieważ Mohamed ma obywatelstwo zarówno Tunezji, jak i Szwecji, nie może zostać wydalony.
eps

Zobacz również: