28-letn mężczyna z Syrii oświadczył się kobiecie w nadmorskim kurorcie Piteå, ale został odrzucony. Poczuł się tak mocno obrażony, że natychmiast zamknął matkę swojej niedoszłej narzeczonej w sypialni i sadystycznie ją zgwałcił. Jak zeznał zrobił to w celu „odzyskania poczucia własnej godności”.
Zgwałcona kobieta powiedziała podczas procesu, że uważała gwałciciela za swojego młodszego brata. Gdy Syryjczyk poprosił o rękę jej córki była szczęśliwa i chciała, aby on i jej córka stworzyli parę. Ale kiedy 28-latek przyszedł z wizytą 13 grudnia 2017 roku, aby zapytać „oficjalnie” o małżeństwo, córka odmówiła zgody na ślub.
Po gorącej dyskusji córka wyszła z domu. Matka żałowała 28-latka i chciała go pocieszyć filiżanką herbaty. Ale w kuchni chwycił ją za pośladki i pchnął ją do sypialni, gdzie zamknął drzwi. Potem kobieta została poddana bardzo brutalnemu gwałtowi. W końcu udało jej się kopnąć zboczeńca w jądra. Ale on zasypał ją ciosami, po czym kobieta zemdlała. Gdy odzyskała przytomność, 28-letni Arab nadal ja gwałcił. Kiedy skończył i zaczął się ubierać, powiedział: – Musisz być gotowy na każde twoje zawołanie.
Ofiara gwałtu tak się rozzłościła, że ​​chwyciła lampę z biurka i uderzyła zboczeńca w szyję, wtedy uciekł z domu. Wkrótce znalazła go policja.
Sąd w Luleå skazał już 28-latka na cztery lata więzienia za gwałt.
Syryjczyk oświadczył w sądzie, że poczuł się obrażony, że jego wybranka go odrzuciła i dlatego popełniła gwałt, aby przywrócić szacunek do samego siebie. Chciał też ukarać matkę i córkę.
ese

Zobacz również: