Dziesiątki pasażerów samolotu linii United Airlines twierdzi, że widziało, jak  Jay-Z, raper,  producent muzyczny i biznesmen – zamienił się na ich oczach w gada. Do szokującego zdarzenia miało rzekomo dojść podczas lotu z Nowego Jorku do Los Angeles 22 października.

Jeden z świadków tak opisał to zdarzenie na  Twitterze:  „To działo się  w klasie biznesowej, gdy nagle Jay-Z stracił kontrolę nad swoim ciałem i zaczął zmieniać jego kształt na oczach innych pasażerów.  To było przerażające. Cały czas zmieniał się kształt jego ciała. On miał świadomość, że coraz więcej ludzi patrzyło na to, a on był zły,  że nie mógł tego zatrzymać”.

Według relacji innych świadków, w  pewnym punkcie tej przemiany, tuż przed startem samolotu, Jay-Z podbiegł do łazienki, gdzie był przynajmniej 10 minut. Wyszedł stamtąd blady.  Ale natychmiast zaczął znowu zmieniać kształt : „Wszyscy to widzieli. Jego broda wyciągnęła się do przodu, a potem całkowicie zmienił się w gadającego gada”.
opisywał na Twitterze inny świadek.

Jay-Z wpatrywał się w ludzi lodowatym wzrokiem, a potem roześmiał się okropnie i wygłosił jakiś  „gadowski manifest” do niczego nie podejrzewających pasażerów: – Przygotuj się, Statua Wolności, Jezus Chrystus w Rio, Mount Rushmore wkrótce zamienią się jak ja, objawia się jako gady. Świat zostanie przejęty za chwałę naszego najwyższego. Zobaczysz świat taki jaki jest  naprawdę”.

Według wielu świadków, zdesperowany kapitan samolotu United Airlines,  aby uniknąć skandalu, wysłał dwóch członków załogi  z bronią i kocem, aby wyprowadzili  Jay-Z z samolotu. Gdy raper opuszczał samolot ponoć słuchać było dziwne, niepokojące  dźwięk

Po tym zdarzeniu Twitter eksplodował gigantyczna ilością wpisów o tym co się stało na pokładzie. Gdy tylko samolot wylądował w Los Angeles i pasażerowie mogli uzyskać dostęp do wifi opisywano  szczegółowo zajście. W ciągu kilku minut, po wylądowaniu, hashtag #ReptilianJayZ został powtórzony tysiące razy.

Jednak wkrótce ten hashtag zniknął z 10 najpopularniejszych tematów Twittera. Tweety na ten temat były masowo usuwane. Twitter wyjaśniał, że dzieje się tak, gdyż są obraźliwe: „Nie wolno promować przemocy lub bezpośrednio atakować lub grozić ludziom ze względu na rasę, pochodzenie etniczne, orientację seksualną, płeć, tożsamości płci, przynależność wyznaniową, wiek, niepełnosprawność lub choroby”. Czy przemianę rapera uznano w tym przypadku za chorobę?

Jak twierdzi wiele osób także z branży muzycznej, Jay-Z należy do reptiliantów, którzy są zdeterminowani, aby kontrolować ludzkość.  Według historyków, pojawiają się oni  na całym świecie w regularnych odstępach czasu.

uzi

Zobacz również: