NIEMKA DO GWAŁCICIELA: Jesteś wspaniałym człowiekiem! To rasiści stanowią problem

34

Gdy 24-letnia Selin Gören została zgwałcona w Mannheim przez trzech migrantów początkowo twierdziła, że napastnikami byli obywatele Niemiec. Dopiero po pewnym czasie  w wywiadzie dla der Spiegel, przyznał, że w rzeczywistości byli to muzułmańscy migranci. I nie chciała im zaszkodzić.

Gören, która jest rzeczniczką lewicowego ruchu młodzieżowego „Solid”, powiedziała, że skłamała, ponieważ obawiała się podsycenia nastrojów rasistowskich przeciwko migrantom. Zaś na swojej stronie na Facebooku zamieściła  list do fikcyjnego uchodźcy: „Jest mi bardzo przykro, że twoje seksistowskie przekroczenie granic w stosunku do mojej osoby może nasilić agresywny rasizm. Będę krzyczeć! Nie zamierzam stać i przyglądać się temu, jak rasiści i zaniepokojeni obywatele stwierdzą, że to ty stanowisz problem. Ty nie stanowisz problemu. Jesteś zazwyczaj wspaniałym człowiekiem, który zasługuje tak, jak każdy, na poczucie bezpieczeństwa i wolność”.

Niemiecka policja i media wiernie odzwierciedlają wysiłki Gören, aby chronić uchodźców-gwałcicieli. Niemieckie raporty policyjne zazwyczaj odnoszą się do migrantów popełniających przestępstwa przy użyciu politycznie poprawnych eufemizmów takich, jak: „południowcy”, mężczyźni o „ciemnym odcieniu skóry”, lub ich kombinacji: „mężczyźni o południowym odcieniu skóry”.

Niemcy znalazły się w błędnym kole: większość sprawców gwałtów nigdy nie zostaje odnaleziona, a nieliczni, których uda się złapać, otrzymują łagodne wyroki. Większość z nich nigdy nie będzie deportowana. W Niemczech zgłaszany jest tylko jeden na 10 gwałtów i zaledwie 8 procent procesów gwałcicieli kończy się wydaniem wyroku skazującego. Są to dane Ministerstwa Sprawiedliwości Niemiec.

ex

34 KOMENTARZE

 1. Dziewczyna po prostu zrozumiała że sama miała główny udział w całym incydencie, chodząc z odsłoniętymi ramionami i włosami i bez mężczyzny z rodziny.

  • No oczywiscie to jest jej wina i dlatedo panstwo powinno, chroniac nierozwazne pannny wprowadzic odpowiednie przepisy co do ubioru. Wowczas rowniez mozna by nakladac np kary chlosty na kobiety siejace zgorszenie. Wzorow prawa nie trzeba wynajdywac, sa gotowe wzorce sprawdzone od stuleci Prawa Szariatu.

 2. Po pierwsze, to sprawa sprzed roku, ale oczywiście w artykule nie ma żadnych dat. Po drugie, nie ma to jak naginać fakty, żeby podbić dramatyzm. Polecam przeczytać bardziej rzetelne źródło http://www.telegraph.co.uk/women/politics/german-politician-admits-lying-about-ethnicity-of-sex-attackers/

  • Albo stąd.
   W realiach to ta Niemka wygląda trochę gorzej niż na radosnym zdjęciu reklamowym „zadowolonej zgwałconej”,.

   http://daserste.ndr.de/panorama/archiv/2016/Opfer-verschweigt-Vergewaltigung-durch-Fluechtlinge,selin100.html

   Selin Gören: Powiedziałam policji, że byłam śledzona. I powiedziałam, że to grupa mieszana, że ​​byli migranci, ale także Niemcy. Ukryłam atak.

   Panorama: Dlaczego kłamałaś?

   Gören: Kłamałam, ponieważ obawiałam się, że informacja o gwałcie byłaby nadużywana, aby kontynuować podżeganie przeciw uchodźcom. Tak jak to dramatycznie przetoczyło się po incydentach w Kolonii podczas Sylwestra.

 3. E no spoko, można ją zgwałcić to cie jeszcze przeprosi że sama zachęcała. Ach te postępowe lewackie dziołchy nic tylko samoopalacz jazda w tłum niemieckich lewaczek!

 4. Nie ma jak lewackie prowokacje, ciekawe czy to wogóle miało miejsce:
  – sprawców nie wykryto!
  – poszkodowana nie jest poszkodowana!
  – wogóle to ona czuje się sprawcą!
  Wszystkie atrybuty lewackiej prowokacji wydają się być spełnione.

 5. niedługo i tak wybuchnie wojna na terenie zachodniej ojropy. Będzie to wojna nie tylko religijna, ale i rasowa. Biali w obronie przed eksterminacją będą musieli strzelać nie tylko do „osobników o południowym odcieniu skóry” ale i do lewaków, by juz nigdy taka hekatomba sie nie powtórzyła

 6. Ale z tej faszystki idiotka i RASISTKA! Gdyby zgwałcili ją Polacy albo Anglicy to od razu by ich sprzedała na psiarni. A islamistów kryła. To niesprawiedliwa dyskryminacja normalnych ludzi! Powinien ją ktoś zgłosić do prokuratury i wsadzić do więzienia za rasizm

 7. Lewackie zlasowanie mózgu sprawia, że OFIARA uważa , że to JEJ WINA, że została zgwałcona…. a jednocześnie ta sama kobieta która wpadnie w oko sąsiadowi za każde „zagadanie” gotowa go zwyzywać od
  molestującej ją SZOWINISTYCZNEJ MĘSKIEJ ŚWINI…..Ten sam mechanizm występuje u ZON ALKOHOLIKÓW, które uważają, że to ONE SĄ WINNE temu, że mąż pije…. tylko, że w tym przypadku nazywa się to CHOROBĄ WSPÓŁUZALEŻNIENIA….

 8. Tego gwałtu to pewnie w ogóle nie było. To tak wygląda jakby najpierw chciała zabłysnąć zwykłym gwałtem, a jak nie wyszło w lewackim środowisku i nie udało się tym przyciągnąć uwagi to pokombinowała i wpadła na pomysł, na który nie wpadł nikt wcześniej. Nawet lewacy nie mogą być aż tak głupi żeby to było prawdą, naiwny jest ten kto w to uwierzył. To zwykła lewacka ściema.

 9. Niewazne ,czy ona jest brzydka ,czy nie ….jest zwyczajnie glupia ,jesli zajmuje takie stanowisko -po takim zdarzeniu,ktore w dodatku dotyczylo jej osobiscie.Absurd przestaje miec granice.Jest nieskonczony.I jak widac w komentarzach….przestaje juz cokolwiek ludzi – dziwić.

 10. Nikt nie zgwałcił ciała tej dziewczyny…tylko jej mózgowie…po takim ryciu beretu …poprawność polityczna to świętość…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ