Mireille Mathieu znana jest ze swojej dyskrecji. Przez ponad 50 lat jej kariery nic nie wiadomo było o jej życiu uczuciowym. Na pytania o intymne życie zawsze odpowiadała wymijająco. Czyżby chwila nieuwagi w końcu pozwoliła medium odsłonić rąbka tajemnicy?
W poniedziałek, 6 czerwca, francuski Sun Times podał informację, że Mireille Mathieu była widziana z chłopakiem, gdy wspólnie wybrali się na zakupy do jubilera. W kilku najlepszych sklepach z błyskotkami ze szczególnym zainteresowaniem oglądali pierścionki z brylantem. Dokładnie takie, jakie zwykle zakłada się na palec lewej ręki z okazji zaręczyn. Sun Times, powołując się na bliskich znajomych artystki, pisze o “szaleńczej miłości”. Znajomi pary twierdzą, że zaręczyny były nieuniknione.
Wtorkowy Paris Daily News poszedł o krok dalej. Zasugerował, że gwiazda znana z hitów takich, jak Unefemmeamoureuse, La Paloma adieu czy La Vie en Rose potajemnie wzięła ślub. Wygląda na to, że “słowik z Avinionu”, zamiast oglosić zaręczyny ze swoją wieloletnią miłością, od razu postanowiła zasmakować małżeńskiego szczęścia. Według Paris Daily News ceremonia wśród kilku najbliższych przyjaciół i rodziny odbyła się kilka dni temu. Na początku tygodnia artystka była widziana z obrączką na palcu.
Po opublikowaniu obydwu informacji Twitter i Facebook oszalały. Część fanów Mathieu popadła w euforię. Dla wielu taka informacja spowodowała niemal żałobę – ich marzenia o związku z artystką runęły.
Reprezentanci 69-letniej artystki na pytania o małżeństwo odpowiadają jedynie: “bez komentarza”. Sama piosenkarka również nie wydała oświadczenia w tej sprawie.
Przez wszystkie lata kariery Mathieu na koncertach towarzyszyła jej matka. Czy teraz zastąpi ją mąż? Przekonamy się o tym już wkrótce. Artystka zawita do Polski na 3 koncertach w październiku, może wtedy poznamy wybranka jej serca.
Koncerty odbędą się :
  • 18 października w Hali Stulecia we Wrocławiu
  • 20 października w Hali Torwar w Warszawie
  • 22 października w Hali Gdynia Arena w Gdyni
Bilety dostępne są na www.eventim.pl oraz w punktach sprzedaży.

Zobacz również: