Tadeusz-Rydzyk

Tadeusz Rydzyk wie, jak zarobić. Przy okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka duchowny zaproponował specjalną ofertę prezentów. Trzeba przyznać, że ceny produktów wbijają w fotel. Sprawdźcie sami.

Ojciec Rydzyk oferuje drogie prezenty na Dzień Babci i Dzień Dziadka

Księgarnia Tadeusza Rydzyka działająca w ramach Fundacji „Lux Veritatis” powstała m.in. po to, aby prowadzić działalność naukową, a także kulturową związaną z upowszechnianiem religii katolickiej. W związku z tym, nikogo nie dziwi, iż można tam zakupić literaturę religijną.

Jednak o ile sprzedaż książek i różańcy nie powinna szokować, to syrop owocowy i inne artykuły spożywcze w ofercie mogą zdziwić. Wydaje się, że taki dobór asortymentu sugeruje, że Ojciec Rydzyk wie jak się robi interesy.

Przykładem powyższego może być także fakt, iż niedawno na stronie księgarni znalazła się zakładka z ofertą prezentów na Dzień Babci i Dzień Dziadka. Trzeba przyznać, że za oficjalne prezenty z marką fundacji Ojca Rydzyka trzeba słono zapłacić.

Przejdźmy do szczegółów. Co takiego oferuje podmiot firmowany przez Tadeusza Rydzyka? Czy takie prezenty mogą ucieszyć seniorów? Ile konkretnie za nie zapłacimy?

„Za 149 możemy ucieszyć seniora książką „Ojciec Pio. Życie pełne modlitwy cierpienia i miłości”, 324 złote będzie kosztować 21 płyt z pielgrzymkami Jana Pawła II. Co jednak zaskakuje, możemy również kupić telefon dla seniora za około 200 zł, czy bursztyn do zalania spirytusem” – donieśli dziennikarze jednego z portali informacyjnych.

źródło: Goniec

Zobacz również: