Skrzynecka Gąsowski

W ostatnich tygodniach sporo mówi się o Katarzynie Skrzyneckiej i Piotrze Gąsowskim. Przypomnijmy, że Skrzynecka straciła posadę w show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, a Gąsowski w geście solidarności, także zrezygnował ze współpracy z programem. Teraz okazuje się, że para może szykować się do ogłoszenia telewidzom radosnej nowiny.

Tajemnicze słowa o Skrzyneckiej i Gąsowskim

W ostatnim czasie sporo zamieszania wokół „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski to nie jedyne osoby, które straciły pracę. Taki sam los spotkał Michała Wiśniewskiego. Polsat chce odświeżyć obsadę, a niewykluczone, że także formułę jednego ze swoich sztandarowych show.

Co dalej ze Skrzynecką i Gąsowskim? Zaskakujące rewelacje podał prasie… Michał Wiśniewski. Prawdopodobnie szykuje się coś wielkiego z ich udziałem.

„Kasia gra tak dużo, że na pewno sobie poradzi. Nie wiem, ile zarabiała za odcinek… To jest na pewno przeorganizowanie swego planu, ale to nie koniec świata… Telewizja znów wypuszcza telewizję śniadaniową z nowymi osobami… Czy Kasia i „Gąs” będą jedną z par prowadzących poranne pasmo w Polsacie, tego mi nie wiadomo, ale to bardzo dobry pomysł. Na pewno by się doskonale sprawdzili w takich rolach. Oboje są świetnymi konferansjerami.” – przyznał Michał Wiśniewski z rozmowie z Super Expressem.

Jak więc widać, niewykluczone, że Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski długo nie „pobalują” na bezrobociu. Polsat przygotowuje się do nowego pasma śniadaniowego, a zdaniem Michała Wiśniewskiego, Skrzynecka i Gąsowski pasują tam, jak ulał. Czy to tylko pobożne życzenia gwiazdy „Ich Troje”, a może Wiśniewski ma przecieki?

„Michał Wiśniewski zna wiele sekretów stacji. Wszak przez lata był ulubieńcem Niny Terentiew, twórczyni potęgi Polsatu.” – wtrąca Super Express.

W ciągu kilku tygodni wszystko powinno się wyjaśnić. Sami jesteśmy ciekawi, jak potoczy się ta sprawa. Chcielibyście widzieć Piotra Gąsowskiego i Katarzynę Skrzynecką jako prowadzących program śniadaniowy Polsatu?

„Do tej pory Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski nie pojawiali się na karuzeli nazwisk potencjalnych gospodarzy śniadaniówki Polsatu. Wymieniano za to m.in. Marcelinę Zawadzką, Paulinę Sykut-Jeżynę i Krzysztofa Ibisza oraz jeszcze kilka innych gwiazd.” – pisze z kolei Radio Zet.

źródło: Super Express, Radio Zet, media

Zobacz również: