atak

Ogromna awantura w TVP. Bulwersujące sceny rozegrały się na antenie stacji w trakcie jednego z programów. W audycji na żywo padło nawet określenie, które uchodzi za obraźliwe. „Jest Pan mendą” – powiedział jeden z gości.

Dziennikarz TVP został wyzwany od „mendy”

Do awantury na oczach widzów TVP doszło w programie „Woronicza 17”. Głównymi uczestnikami zajścia byli senator Polska 2050 oraz redaktor Miłosz Kłeczek. Dodajmy, że emocje sięnęły zenitu w czasie rozmowy o cenach paliwa na stacjach PKN Orlen.

Otóż Jacek Bury zarzucił TVP Info, że dziennikarze stacji ukrywają to, że „ktoś okrada Polaków”. „Panie senatorze, niech pan nam nie zarzuca, że my kryjemy kogoś, kto oszukuje Polaków, to jest oszczerstwo” – zareagował Miłosz Kłeczek. Prowadzący dyskusję dodał, że współpracownik Szymona Hołowni „robi zarzut, bo paliwo nie jest drogie”.

„Czyli chciałby pan, żeby Polacy tankowali po 10 złotych. I kupowali chleb po 30 złotych, czego oczekiwał Donald Tusk? To jest pana marzenie, senatorze? Pan handluje rosyjskimi ogórkami, za co pan przepraszał? Może pana na to stać” – zaatakował polityka Kłeczek.

Na odpowiedź działacza Polski 2050 nie trzeba było długo czekać. Bury powiedział, że redaktor TVP Info dobrze zarabia „dostając dotacje ze skarbu państwa”. „Ja tu mam coś dla pana” – dodał, a później podszedł do Miłosza Kłeczka i rzucił o blat ogórkiem.

To jednak nie wszystko. Później było naprawdę gorąco. „Jest pan swego rodzaju mendą. Proszę bardzo, to jest dla pana” – krzyknął polityk. „Panie senatorze, pan się chyba źle czuje” – zripostował dziennikarz TVP i odrzucił warzywo.

Na koniec Jacek Bury opuścił studio. „Zachowujecie się państwo niepoważnie. Jest pan po prostu zwykłym funkcjonariuszem, nie chcę pana tutaj obrażać, bo szkoda. Wychodzę. Merytoryka tutaj nie istnieje” – podsumował krótko przed wyjściem senator.

Poniżej można obejrzeć fragment kontrowersyjnego programu, który opublikowała stacja TVP Info w mediach społecznościowych.

źródło: tysol.pl

Zobacz również: