Kinga Rusin

Była gwiazda TVN nie przebierała w słowach. Kinga Rusin zamieściła mocny wpis na swoim Instagramie. Padły oskarżenia i niezbyt przyjemne określenia. Kto tak bardzo podpadł celebrytce? 

Kinga Rusin od trzech lat jest w podróży

51-latka od trzech lat podróżuje po świecie. Dziennikarka wyjechała z Polski, ale nie zniknęła z mediów. Co jakiś czas Kinga Rusin daje o sobie znać publikując mniej lub bardziej kontrowersyjny wpis w internecie.

Nie inaczej było tym razem. Z okazji Nowego Roku była gwiazdka TVN wystosowała do Polaków życzenia. Jednak poza miłymi słowami, pojawiły się też oskarżenia. Kinga Rusin w nieprzychylny sposób wypowiedziała się na temat PiS, które obecnie sprawuje władze w naszym kraju. Z ust kobiety padły niewybredne określenia.

„W 2023 życzymy Wam i nam odejścia PiSu, prymitywnej, pozbawionej skrupułów garstki nieudaczników i fundamentalistów, którzy doprowadzili nasz kraj do ruiny i zadłużyli go na dziesięciolecia” – napisała wprost Kinga Rusin. Te słowa znakomicie wpisały się we wcześniejszą retorykę 51-latki, która znana jest ze swojego negatywnego podejścia do PiS.

Kinga Rusin nie omieszkała wspomnieć o tym, jak spędziła noc sylwestrową. Z wpisu dziennikarki dowiadujemy się, iż razem ze swoim partnerem Markiem przebywa obecnie w Meksyku. „Sylwester świętowaliśmy…przez kilka dni, tak, jakby marzenia już się spełniły. W naszej, trwającej już trzeci rok, podróży dookoła świata (właśnie objechaliśmy indyjski Radżastan) zdarza nam się wracać do miejsc, w których wcześniej byliśmy, o ile są naprawdę wyjątkowe. Meksykański Jukatan jest idealny na noworoczną imprezę! W żadnym innym miejscu nie znaleźliśmy takiego klimatu do zabawy, takiej odlotowej muzyki i pysznego jedzenia jak tu” – wyznała celebrytka.

Do postu Kinga Rusin dołączyła zdjęcia, na których możemy podziwiać celebrytkę i jej partnera. Uwagę przykuwają zwłaszcza fotografie byłej żony Tomasza Lisa w stroju kąpielowym. Niewątpliwie jak na swój wiek kobieta może poszczycić się idealną figurą.

źródło: Pudelek

Zobacz również: