Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski przedstawił swoją kolejną wizję. Tym razem przerażająca przepowiednia jasnowidza dotyczyła mieszkańców jednego z polskich miast. Oto szczegóły. 

Pesymistyczna wizja Jackowskiego

Najpopularniejszy w Polsce jasnowidz zaprezentował swoją najnowszą wizję. W rozmowie z dziennikarzami popularnej gazety Jackowski ujawnił niezbyt optymistyczne przewidywania odnośnie przyszłości. Tym razem dotyczyły one mieszkańców jednego z polskich miast tj. Rzeszowa.

Krzysztof Jackowski wyznał, że osoby zamieszkujące Rzeszów czeka dość ponura przyszłość. Co takiego spotka ludzi żyjących w tym mieście? Czy będzie naprawdę tak źle?

Według jasnowidza mieszkańcy Rzeszowa będą niebawem uciekać ze swojego miasta. Rzeszowianie będą musieli opuścić swoje domy. Dodajmy, że Jackowski podał powód tej sytuacji.

Znany wizjoner stwierdził, że Rosjanie użyją w Ukrainie broni biologicznej. Mało tego, jedna z rakiet może trafić w elektrownię atomową. „Boje się tego powiedzieć. Rzeszów to może być rejon, w którym ludzie na własną rękę będą wyjeżdżać. Będą wyjeżdżać, ponieważ będą się czegoś bali. Będą wyjeżdżać nie na stałe, a z myślą, że wyjadą na jakiś czas. Ci, którzy wyjadają i będą chcieli wrócić, będą mieli problem” – zapowiedział Krzysztof Jackowski.

Wizjoner zabrał głos w sprawie wyborów

Krzysztof Jackowski wyznał także, że wyborów nie będzie. Człuchowianin zapowiedział, iż w Polsce będzie rządzić Komisja Tymczasowa. „Dla nas nie będzie to miało żadnego znaczenia, kto wygra i jaka siła będzie rządzić. My będziemy mieli zupełnie inne kłopoty. Wcale nie jest takie pewne czy nasz kraj, poszczególne regiony zachowają w przyszłości suwerenność. Ja mówię coś, co nie ma sensu, ale proszę pamiętać, że dwa lata temu mówiłem o tym, że będzie wojna i też wtedy to nie miało sensu” – stwierdził jasnowidz.

Co ciekawe, Krzysztof Jackowski nie ma wątpliwości, że przyszłość, a konkretnie rok 2023, nie będzie dobry. „W 2021 roku w grudniu problemem był COVID – on nadal jest ten problem, tylko już w trochę innym wymiarze. Wtedy mówiłem, że grozi nam wojna. Mamy tę wojnę. Mówiłem też, że grozi nam kryzys no i mamy ten kryzys. Ja życzyłbym państwu i sobie, żeby ten 2023 był lepszy, ale jeśli mam mówić o swoich poczuciach, to chcę powiedzieć, że rok 2023 będzie rokiem konfrontacji. Problemy, które są od 2020 roku nie są zakończone. Niestety ten rok będzie najgorszym rokiem od czasu kiedy ja, a wiele lat już przepowiadam różne rzeczy jako jasnowidz, będzie rokiem konfrontacji” – podsumował.

źródło: o2.pl

Zobacz również: