Katarzyna Skrzynecka
Foto: Instagram/Katarzyna Skrzynecka

Bardzo przykra wiadomość dotycząca Katarzyny Skrzyneckiej. Wielbiciele aktorki nie kryją szoku. W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy zaskoczonych fanów. „Dramat”, „szok” – niedowierzają fani.

Katarzyna Skrzynecka straciła posadę

Niespodziewana decyzja producentów „Twoja twarz brzmi znajomo” negatywnie zaskoczyła fanów. Z talent show pożegnała się ulubienica widzów – Katarzyna Skrzynecka. Dodajmy, że aktorka zasiadała w jury programu od 2. edycji. Co ciekawe artystka brała udział w 1. odsłonie programu jako uczestniczka. Mało tego, udało jej się ją nawet wygrać.

Władze Polsatu przekazały przykrą wiadomość za pomocą mediów społecznościowych w środę 4 stycznia. „Katarzyna Skrzynecka żegna się z programem Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Była z nami od początku i pokazała, że w TTBZ nie tylko można się świetnie bawić ale także, że jest to program o najszczerszych emocjach których dostarczyła nam całe mnóstwo. Dziękujemy Kasiu, że byłaś z nami przez te wszystkie edycje” – napisano na oficjalnym profilu show.

Decyzja ta bardzo nie spodobała się widzom. W komentarzach pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy zaskoczonych fanów Katarzyny Skrzyneckiej i programu „Twoja twarz brzmi znajomo”.

„Była świetną jurorką. To już nie będzie ten sam program”, „Wielka szkoda”, „Bardzo przykra, niezrozumiała wiadomość”, „”Cooo, dramat”, „Szok i niedowierzanie” – napisali rozgoryczeni użytkownicy Instagrama.

Część osób zwróciła uwagę, że odejście z show Katarzyny Skrzyneckiej może być związane z osobą Edwarda Miszczaka, który niedawno dołączył do Telewizji Polsat. „Miszczak się rozkręca. Porozwala super programy obsadzając jakiś badziewi. Wstyd wywalać Kasię była super. To się szybko zemści jak oglądalność poleci z hukiem w dół”, „Najlepsza jurorka kiedyś też ja zwolnił Miszczak z programu który prowadziła stary dziad na emeryturę niech idzie to będzie koniec tego programu” – stwierdzili fani hitu Polsatu.

Artystka miała nie wiedzieć o planowanych zmianach

Przypomnijmy, że to kolejne głośne odejście z programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Tuż przed świętami Bożego Narodzenia produkcja show poinformowała, że w jury 18. edycji show Polsatu zabraknie Michała Wiśniewskiego.

Co ciekawe, zdaniem dziennikarzy, Katarzyna Skrzynecka nie wiedziała o tym, że straci posadę jurorki w talent show. Świadczyć może o tym post, który opublikowała na swoim profilu na Instagramie.

We wpisie wspominała najlepsze według niej prezentacje w programie. „Obejrzałam wszystkie występy z zachwytem i wzruszeniem wcale nie mniejszym, niż to, z którym podziwiam na żywo za stołem jury kolejne wcielenia uczestników show” – przyznała. Na koniec aktorka dodała, że nie może doczekać się kolejnych metamorfoz w nowej edycji „Twoja twarz brzmi znajomo”.

źródło: Plejada

Zobacz również: