wybuch gazu

Straszna tragedia rozegrała się w województwie lubelskim. W miejscowym lesie policja odkryła zwłoki 3-letniego dziecka i jego ojca. Wstępne ustalenia służb porażają.

Policja bada okoliczności śmierci dziecka i jego ojca

Ta wiadomość zszokowała opinię publiczną w całej Polsce. W lesie niedaleko miejscowości Dąbrowica w pobliżu Biłgoraja w województwie lubelskim policja odkryła zwłoki 3-letniej dziewczynki i jej 37-letniego ojca.

W dniu wczorajszym (4 stycznia) o godzinie 15:30 policja otrzymała zgłoszenie dotyczące zaginięcia dziewczynki i jej taty. Mundurowych zawiadomiła zaniepokojona żona mężczyzny, a jednocześnie mama maleństwa.

Policja ustaliła, że rano 37-latek poinformował teściową, że wybiera się z córką na spacer. Następnie mężczyzna wsiadł z dziewczynką do samochodu. Od tego momentu kontakt z nim się urwał.

Po przyjęciu zgłoszenia policja ruszyła do poszukiwań zaginionych. Mundurowych wspierali strażacy. Po kilku godzinach akcji poszukiwawczej dokonano makabrycznego odkrycia. W lesie na drodze szutrowej pomiędzy miejscowościami Dąbrowica – Ciosmy służby odnalazły samochód 37-latka.

Niestety w niedalekiej odległości od pojazdu policja odkryła ciała ojca i jego 3-letniej córeczki. Obie osoby nie dawały oznak życia.

Aktualnie policjanci pod nadzorem prokuratora badają okoliczności tragedii. Dodajmy, że w dniu wczorajszym do późnych godzin nocnych na miejscu dramatu pracowali funkcjonariusze policji.

„Prokuratura Okręgowa w Zamościu wszczęła śledztwo w kierunku art. 148 par. 1 kodeksu karnego, który dotyczy pozbawienia życia. Ma to związek z ujawnieniem w miejscowości Dąbrowica zwłok 37-letniego mężczyzny i jego 3-letniej córki” – poinformował Artur Szykuła, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Zamościu. „Mogę tylko dodać, że zarówno ciało dziecka, jak i mężczyzny zostało zabezpieczone w celu przeprowadzenia sekcji zwłok” – dodał przedstawiciel prokuratury. Szykuła nie chciał zdradzić więcej szczegółów. Powodem ma być charakter sprawy.

Na koniec warto zwrócić uwagę, że w rodzinie nie odnotowano żadnych interwencji policyjnych związanych z przemocą. Bliskim zmarłych zapewniono pomoc psychologa.

źródło: Onet

Zobacz również: