Rafał Brzozowski

Wielbiciele Rafała Brzozowskiego nie kryją niepokoju. Czy coś złego dzieje się z ich ulubieńcem? Wszakże gwiazdor nie wystąpił na tegorocznym „Sylwestrze Marzeń z Dwójką”. Przedstawiamy powód absencji prezentera TVP na największej imprezie TVP w ubiegłym roku. Z pewnością będziecie zaskoczeni.

Rafał Brzozowski spędził koniec roku w Stanach Zjednoczonych

Niewątpliwie Rafał Brzozowski należy do jednych z najbardziej lubianych prezenterów TVP. Piosenkarz od lat bierze udział w najważniejszych imprezach stacji. Jednak ku zdziwienu widzów, gwiazdor nie wystąpił na tegorocznym „Sylwestrze Marzeń z Dwójką”.

Z tego powodu fani Rafała Brzozowskiego zaczęli się niepokoić. Czyżby gospodarz „Jakiej to melodii?” stracił posadę w Telewizji Publicznej? A może nie cieszy się już takim zaufaniem wśród władz stacji jak kiedyś?

Otóż prawda jest zupełnie inna. Uspokajamy wielbicieli wokalisty. Rafał Brzozowski ma się dobrze. Nie jest ani chory, ani nie stracił pracy w TVP. Po prostu gwiazdor wyjechał w daleką podróż.

Krótko mówiąc, nieobecność Rafała Brzozowskiego na telewizyjnym sylwestrze była jego osobistą decyzją. Prowadzący teleturniej „Jaka to melodia?” zdecydował udać się na zasłużony odpoczynek. Piosenkarz spakował walizki i wyjechał za granicę.

Co ciekawe, prezenter wybrał się dość daleko od naszego kraju. Rafał Brzozowski wypoczywa bowiem w Stanach Zjednoczonych, a konkretnie na słonecznej Florydzie. Warto dodać, że wokalista opublikował w mediach społecznościowych zdjęcia i nagrania ze swoich rajskich wakacji.

Poniżej prezentujemy niektóre z materiałów, którymi Rafał Brzozowski pochwalił się w sieci.

„Kolejny dzień pełen wrażeń i przygód. Floryda zaskakuje na każdym kroku. Warto zwiedzać, poznawać nowe, poszerzać horyzonty” – napisał pod jednym z opublikowanych nagrań Brzozowski.

źródło: Super Express

Zobacz również: