Michał Milowicz
foto: YouTube

Wielbiciele znanego polskiego aktora zaniepokoili się jego najnowszym wpisem w mediach społecznościowych. Michał Milowicz, bo o nim mowa, wyznał, iż trafił do szpitala. Oto co dolega artyście i w jakim jest obecnie stanie.

Michał Milowicz przeszedł operację

Popularny polski aktor znalazł się w szpitalu. Michał Milowicz poinformował o tym w mediach społecznościowych. Mężczyzna zamieścił wpis, w którym podał szczegóły swojej niedyspozycji. Poza tym, artysta opublikował zdjęcie ze szpitalnego łóżka.

Warto podkreślić, iż Milowicz zwrócił się do swoich fanów ze szczególną prośbą. Aktor zaapelował do wielbicieli, aby ci trzymali kciuki za jego szybki powrót do pełni sił.

„Kochani. Nowy ja zacząłem Dry January z ,,Nowym Rokiem, nowym bokiem i nowym dzisiaj pierwszym krokiem”, a jak u Was? Trzymajcie kciuki za rehabilitację abym jak najszybciej mógł wrócić do Was i na deski teatru etc… Uściski dla wszystkich i wspaniałego, spokojnego i przede wszystkim zdrowego 2023 roku! Nie jest lekko, ale przecież ,,Chłopaki nie płaczą” CocoJambo i do przodu” – napisał Michał Milowicz.

Oczywiście pod wpisem Michała Milowicza pojawiło się mnóstwo komentarzy. Użytkownicy Instagrama starali się pocieszyć artystę. Co ciekawe słowa wsparcia popłynęły nie tylko ze strony zwykłych Polaków, ale również od przedstawicieli rodzimego show-biznesu. Życzenia szybkiego powrotu do zdrowia umieścili chociażby Paulina Holtz czy Misiek Koterski.

Jak na razie nie wiadomo, co dokładnie stało się aktorowi. Jednak biorąc pod uwagę umieszczone przez niego pod wpisem hasztagi, można podejrzewać, iż chodzi o wymianę biodra.

52-latek w końcu zakochał się

Przy okazji warto wspomnieć, iż Michał Milowicz nie miał ostatnimi czasy powodów do narzekać. Mężczyzna po wielu latach w końcu się zakochał. Serce 52-latka zdobyła piękna brunetka o imieniu Kasia. Dodajmy, że kobieta nie jest związana z show-biznesem.

Wydaje się, że Michał Milowicz bardzo poważnie traktuje ten związek. Podczas wspólnego urlopu w Tajlandii, aktor oświadczył się swojej wybrance, a co najważniejsze został przyjęty. Zatem być może niebawem pojawi się informacja o ślubie 52-latka. Póki co życzymy gwiazdorowi szybkiego powrotu do zdrowia.

źródło: Pomponik

Zobacz również: