Sanatorium Miłości
foto: Instagram/sanatorium_milosci_tvp

Na głowę uczestników najnowszej edycji „Sanatorium Miłości” posypały się gromy. Widzowie popularnego show w gorzkich słowach skomentowali pierwszy odcinek hitu TVP. Oto co nie spodobało się Polakom.

„Sanatorium Miłości” powróciło na antenę TVP

W Nowy Rok Telewizja Publiczna wyemitowała pierwszy odcinek nowego sezonu „Sanatorium Miłości”. Tak jak w poprzednich edycjach, na początek widzowie mogli zapoznać się z sylwetkami 12 uczestników.

Tym co może zadziwić jest fakt, że kuracjusze spotkali się z ogromną krytyką ze strony widzów. Co takiego nie spodobało się wielbicielom „Sanatorium Miłości”? Otóż poszło o wygląd bohaterów najnowszej odsłony telewizyjnego show.

Wielbiciele „Sanatorium Miłości” stwierdzili, że uczestnicy obecnej odsłony programu w ogóle nie przypominają statystycznego polskiego emeryta. Internauci zwrócili uwagę, iż są zbyt młodzi, zbyt aktywni i być może korzystali z usług lekarzy medycyny estetycznej. Polakom nie spodobało się także to, że seniorzy są zbyt zamożni.

Poniżej publikujemy kilka przykładowych negatywnych komentarzy, które pojawiły się w mediach społecznościowych.

„Ciekawszy byłby program, gdyby główni bohaterowie byli dobrani ze średniej półki, nie z najwyższej. Ogólnie miłe kobiety i mili panowie”, „Myślę, że już nie zobaczymy w tym programie prawdziwych emerytek i zwykłych kobiet po 60, ponieważ będą miały obawy, że trafią im się same takie panie „na poziomie”, a szkoda”, „Trochę pudru i botoksu tam się znalazło. Zdecydowanie Ula i Asia na plus”, „Dlaczego w każdej serii sanatorium miłości są osoby takie lepsze na poziomie, a nie takie, które żyją skromnie ze skromnej emerytury?” – napisali nieco oburzeni widzowie „Sanatorium Miłości”.

Na koniec warto wspomnieć, iż jakiś czas temu Marta Manowska w rozmowie z dziennikarzami przyznała, że właśnie rozpoczęta edycja „Sanatorium Miłości” będzie bardzo odważną odsłoną.

„Ta edycja jest bardzo odważna. I to odważna nie tylko pod kątem zadań, bo my się z roku na rok zastanawiamy, co wymyślić, żeby ktoś czegoś nie zrobił. […] Ciężko jest wymyślić coś, czego oni jako grupa swoją energią nie poniosą” – mówiła jakiś czas temu Manowska.

źródło: Plejada

Zobacz również: