Patkowski Semeniuk
foto: YouTube

Świeżo upieczeni małżonkowie – Olga Semeniuk i Piotr Patkowski przekazali bardzo miłą wiadomość. Para uchyliła rąbka tajemnicy dotyczącego swojego życia prywatnego w programie „Politycy od kuchni”.

 Do Semeniuk i Patkowskiego dołączy nowy domownik

Jak dobrze pamiętamy, Olga Semeniuk i Piotr Patkowski niedawno (26 listopada) wzięli ślub. O tej pięknej uroczystości rozpisywały się chyba wszystkie media w Polsce. W stronę nowożeńców posypały się gratulację. Życzenia przekazywali wszyscy politycy, niezależnie od reprezentowanej opcji.

Jednym z nielicznych, nieprzyjemnych incydentów było zachowanie prezydenta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego. Mężczyzna w niewybredny sposób skomentował wygląd pana młodego. „Może kanapki? Pan młody taki szczuplutki” – napisał samorządowiec pod fotografią ślubną wiceministrów rządu PiS. Dodajmy, że w obronie Semeniuk i Patkowskiego stanął nawet Tomasz Lis, który na co dzień raczej nie stroni od krytyki PiS.

Teraz okazało się, że wkrótce Olga Semeniuk i Piotr Patkowski będą mieli kolejne powody do radości. Nowożeńcy uchylili rąbka tajemnicy w rozmowie z dziennikarzem, która odbyła się w trakcie programu „Politycy od kuchni”.

Semeniuk i Patkowski wyznali, że ich rodzina niebawem powiększy się. Nie chodzi jednak o narodziny dziecka wiceministrów rządu PiS. Chociaż pani Olga nie wykluczyła tego, że kiedyś zdecydują się na potomstwo.

Otóż państwo Patkowscy ogłosili, że zamieszka z nimi nowy domownik. Będzie nim kot. „Sprawa jest jednoznaczna. Nie czy będziemy mieli, tylko kiedy” – zaznaczył Piotr Patkowski. „Od małego chciałem mieć kota. Olga też chce, ale uważa, że trochę później niż w tym momencie” – dodał wiceminister finansów. „Trwają negocjacje. Kot to dodatkowe obowiązki, zwierzak absorbuje, a oboje jesteśmy mocno zajęci” – wyjaśniła Olga Semeniuk.

źródło: Super Express

Zobacz również: